Klikaj i pomagaj

Każdy z nas może pomagać potrzebującym klikając w bannery umieszczone na stronach internetowych fundacji bądź stowarzyszeń. Wystarczy kilka sekund, aby wesprzeć polskie akcje charytatywne. To nic nie kosztuje, a przekłada się na realną pomoc potrzebującym. Zachęcamy do udziału w tej nietypowej, ale skutecznej formie pomocy.

Za pojedyncze kliknięcie w baner sponsorzy płacą określoną kwotę, np. każdorazowy „Klik” w Pajacyka daje 5 gr na posiłek dla dziecka, czyli 35 groszy tygodniowo, około 1,50 zł miesięcznie, a w skali roku blisko 17-18 zł. Jeśli posiadamy więcej niż jedno urządzenie mobilne, np. laptop, telefon i tablet, z którego codziennie pomożemy, okazuje się, że wsparliśmy Polską Akcję Humanitarną o 50 zł, a z naszej kieszeni nic nie ubyło.

Wystarczy nagłaśniać, przypominać, angażować rodzinę, znajomych, fanów na portalach społecznościowych. Część stron pozwala na wygenerowanie i pobranie:

  • banerów,
  • kodów QR (qwerty),
  • plakatów,
  • wlepki,
  • stopek do wiadomości e-mail, dokumentów.

Pozwalają one promować „klikacze” wszędzie, gdzie tylko można: szkołach, urzędach, przychodniach, tablicach ogłoszeniowych, sklepach, autobusach.

Klikaj więc codziennie i pomagaj!

Żeby nie szukać samemu klikaczy powstało kilka witryn, które umożliwiają szybkie klikanie. Oto część z nich:

 Kliknij w brzuszek pajacyka i pomóż sfinansować posiłki dla dzieci w szkołach i placówkach środowiskowych!

Kliknij w cegielkę i wygoń potwora z oczka Lenki!

Kliknij i pomóż znaleźć bezpieczne domy dla psiaków!

Kliknij i dorzuć karmy do miski! Popraw standard bytu zwierząt w schroniskach.

Klikaj i spełniaj marzenia chorych dzieci! Gdy wirtualny worek z prezentami zostanie zapełniony, marzenie zostanie spełnione i jeden z podopiecznych Fundacji Mam Marzenie otrzyma wymarzony prezent!

Kliknij w bochenek chleba i pomóż ludziom bezdomnym i potrzebującym!

Kliknij w miskę i nakarm zwierzaka ze schroniska!

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Marcyporębie
Created by Adito.pl

Skip to content