Przedszkolaki z wizytą w gospodarstwie agroturystycznym „KARINO”

W upalne piątkowe przedpołudnie 17 czerwca przedszkolaki wraz z wychowawczynią oraz mamą Nikoli Korczyńskiej wybrały się na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego „Karino” w Marcyporębie, którego właścicielką jest Pani Dorota Mądry. 

Już na wejściu wybiegły nam na spotkanie wesołe szczeniaczki, które towarzyszyły nam przez cały czas odwiedzin, ku obopulnej uciesze. Zaraz potem czekała na nas kolejna niespodzianka – pyszne ciasto z truskawkami (jeszcze gorące!) oraz orzeźwiający napój. Następnie Pani Dorota zaproponowała dzieciom zwiedzanie swojego gospodarstwa. Jak wiemy, ulubieńcami dzieci są zwykle kucyki, im też poświęciliśmy najpierw uwagę. Mogliśmy je do woli głaskać i tarmosić ich miękkie grzywy. Potem Pani trenerka Marta zaprezentowała nam piękne klacze rasy angielskiej o wdzięcznych imionach Sanktorina i Altamira. Dzieci zaglądały też do bud rudych, oswojonych królików oraz podziwiały dumnie przechadzające się puchate kury syberyjskie.

Bardzo szybko upłynął nam czas w tak miłym i atrakcyjnym towarzystwie. Wiele dzieci zadeklarowało chęć ponownego spotkania, zwłaszcza z ulubionymi kucykami 🙂

Pani Doroto, serdecznie dziękujemy za miłe i „smaczne” przyjęcie. Życzymy Pani wielu sympatycznych turystów oraz udanego sezonu! 

                                                                                                  Przedszkolaki wraz z Panią Ewą

ZOBACZ GALERIĘ

 

 

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Marcyporębie
Created by Adito.pl

Skip to content