Przedszkolaki babciom i dziadkom

         15 lutego w naszym przedszkolu mieliśmy wielkie święto – dzieci gościły u siebie swe babcie i dziadków. Jako, że Dzień Babci i Dziadka w tym roku wypadł w trakcie naszych ferii zimowych stąd też nasza uroczystość została nieco przesunięta w czasie, ale i tak było radośnie, kolorowo i karnawałowo. Dzieci przygotowały dla swych Gości przedstawienie pt. „Zagubiony koszyczek Czerwonego Kapturka”, które zostało przez zebranych ciepło i entuzjastycznie przyjęte. Były też w upominku kwiaty i pierniczkowe serduszka, własnoręcznie upieczone przez Mamę Czerwonego Kapturka. Potem był słodki poczęstunek przy kawie i herbacie oraz wspólny śpiew piosenek biesiadnych. Po minach, zarówno gości jak i wnucząt, można było wywnioskować iż spotkanie to sprawiło im wielką radość i zadowolenie.

           19 lutego z inicjatywy Pani Dyrektor zostały do naszej szkoły zaproszone Panie z Domu Seniora w Marcyporębie, dla których nasze przedszkolaki z wielką ochotą i werwą powtórzyły swe przedstawienia o Czerwonym Kapturku. Było to bardzo miłe spotkanie, a na twarzach Pań można było zauważyć radość a także wzruszenie.

         Bardzo dziękujemy wszystkim Gościom za przybycie i życzymy wiele zdrowia, sił i optymizmu oraz dużo serca i ciepła w rodzinach.

Dyrektor, wychowawczyni i przedszkolaki

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Marcyporębie
Created by Adito.pl

Skip to content