Podwójny awans do finału wojewódzkiego w tenisie stołowym

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Marcyporębie po zaciętych eliminacjach awansowali zarówno indywidualnie jak i drużynowo do finału wojewódzkiego rozgrywek w tenisie stołowym  w ramach współzawodnictwa Małopolskiego Szkolnego Związku Sportowego – Igrzysk Dzieci rocznik 2005 i młodsi.

08 i 09 marca 2017 r. w Zespole Szkół nr 2 w Choczni zostały rozegrane zawody tenisa stołowego. Był to już szczebel rejonowy (1/2 województwa). Rejon w tym wypadku obejmował powiaty: chrzanowski, olkuski, oświęcimski i wadowicki. Walczono o zwycięstwo zarówno indywidualne jak i drużynowe w kategorii  dziewcząt i chłopców. Uczniowie z Marcyporęby potwierdzili zeszłoroczny sukces i wywalczyli podwójny awans do zawodów wojewódzkich, które z końcem marca zostaną rozegrane w Nowym Targu.

Indywidualnie III miejsce zajęła Anita Morek a IV miejsce Julia Medoń. Dziewczęta swoje wysokie umiejętności potwierdziły w rozgrywkach drużynowych, zajmując II miejsce w składzie Anita Morek, Julia Medoń i Patrycja Jucha.

To drugi rok z rzędu gdzie nasi uczniowie odnoszą duży sukces sportowy, na to składa  się wiele czynników, m. in. ciężka praca, zaangażowanie i determinacja uczniów, pomoc nauczyciela wychowania fizycznego, jak również bardzo dobra współpraca z rodzicami.

Gratulujemy młodym tenisistkom i życzymy dalszych sukcesów.

zobacz zdjęcia

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Marcyporębie
Created by Adito.pl

Skip to content