Nowe SUPER stroje sportowe

W maju uczniowie naszej szkoły otrzymali 35 kompletów strojów sportowych. Stroje te ufundowała firma Budowa+ z Marcyporęby. Uczniowie będą mogli korzystać z 16 kompletów w kolorach żółto – niebieskich, 17 kompletów w kolorach niebiesko – czarnych oraz dwóch kompletów bramkarskich.

W tym miejscu społeczność szkolna pełna radości pragnie złożyć podziękowania fundatorowi strojów firmie Budowa+ z Marcyporęby. Uczniowie już nie mogą się doczekać kiedy pierwszy raz zaprezentują się w nowych strojach i podejmą rywalizację z rówieśnikami.

Dzięki takim inicjatywom nasza młodzież w sporcie znajduje pasję i efektywnie spędza czas, co pozytywnie wpływa na ich wychowanie, dając im możliwość odczuwania takich emocji jak radość ze zwycięstwa, przyznanie się do porażki, uczy ich także szacunku dla  przeciwnika. Te cechy zaprocentują w ich dorosłym życiu.

Prosimy o wsparcie innych firm lub osób dobrej woli którzy przyczynią się do rozwoju sportu uczniowskiego w naszym środowisku i pomogą stworzyć warunki do działania nowo założonego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Sprint” Marcyporęba.

ZOBACZ NOWE STROJE SPORTOWE

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Marcyporębie
Created by Adito.pl

Skip to content