II Turniej Tenisa Stołowego

Dnia 19 listopada odbyła się już II edycja Turnieju Tenisa Stołowego Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II. W niedzielny dzień w budynku szkoły od godziny 10 tej panowała  bardzo gorąca atmosfera. W tym roku emocje były większe, bo do rozgrywek zgłosiło się bardzo dużo zawodników.

Na sześciu stołach tenisowych, na dwóch poziomach szkoły rozegrano emocjonujące mecze tenisa stołowego w 7 kategoriach. Każdy mógł zagrać i sprawdzić swoje umiejętności. Rozgrywki były wyrównane i bardzo emocjonujące, panował duch zdrowej sportowej rywalizacji w myśl zasady fair play a wszystkim uczestnikom towarzyszyła dobra zabawa. Najwięcej radości i dobrego humoru przyniosły rozgrywki w kategorii rodzina, gdzie rodzic ze swoim dzieckiem mierzył się z inną rodziną.

Tatusiowie i mamusie pokazali swoim dzieciom jak dobrze grają w tenisa stołowego. Uczniowie przecierali oczy ze zdumienia jak ich rodzice grają i jak wysoki poziom gry reprezentują, musieli też przyjąć na klatę porażkę z rodzicami swoich rówieśników.

Wszyscy zwycięzcy z poszczególnych kategorii zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami i medalami, a najmłodsi i rodziny, nagrodami rzeczowymi. Poniżej wyniki w poszczególnych kategoriach.

GRUPA 1 Szkoła Podstawowa kl. II – IV
DZIEWCZYNKI
1. Weronika Jucha
2. Ania Kozik
3. Zuzanna Bryniarska

CHŁOPCY
1. Grzegorz Kowalówka
2. Szymon Śliwa
3. Jakub Medoń

GRUPA II Szkoła Podstawowa kl. V -VII
DZIEWCZYNKI
1. Kamila Wiecheć
2. Marcelina Grzywa
3. Anita Morek

CHŁOPCY
1. Hubert Mularczyk
2. Kacper Zając
3. Sebastian Bębenek

GRUPA III Turniej Rodzin
1. Rodzina Stuglików
2. Rodzina Grzywów
3. Rodzina Morków

GRUPA IV Open
KOBIETY
1. Aleksandra Mularczyk
2. Kamila Wiecheć
3. Anita Morek

MĘŻCZYŹNI
1. Aleksander Grzywa
2. Józef Grzywa
3. Kacper Zając

W trakcie całej imprezy przedstawiciele rodziców na stołówce szkolnej podawali zimne napoje, kawę i herbatę, można było usiąść, zjeść ciasto i porozmawiać. Oprócz tego wszyscy uczestnicy mogli zjeść kiełbaskę z grilla przygotowaną przez Radę Rodziców. Turniej był okazją do spotkania pokoleniowego młodych z dorosłymi, czas wolny wspólnie spędzały całe rodziny a przy okazji miłośnicy sportu mogli porozmawiać na temat rozwoju sportowego na naszym terenie.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, dzieciom, pracownikom szkoły zaangażowanych w organizację i przeprowadzenie turnieju, a bez których impreza ta nie miałaby takiego szczególnego charakteru. Dziękujemy sponsorom, którzy przyczynili się do uatrakcyjnienia całego turnieju.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom za liczny udział i zaangażowanie.

Koordynator: Mieczysław Chojna

ZOBACZ GALERIĘ

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Marcyporębie
Created by Adito.pl

Skip to content