Osiągnięcia

ZŁOTY ABSOLWENT

Magdalena Bryniarska

Julia Medoń

Anita Morek

Patrycja Jucha

LAUREACI I FINALIŚCI

I MIEJSCE

  1. Anita Morek w Turnieju Tenisa Stołowego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej >>
  2. Kacper Zając w Turnieju Tenisa Stołowego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej >>
  3. Drużyna dziewczyn z SP w Marcyporębię w Turnieju Tenisa Stołowego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej >>
  4. Drużyna chłopców z SP w Marcyporębię w Turnieju Tenisa Stołowego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej >>
  5. Anastazja Bryniarska w XVI Przeglądzie form plastycznych „W Tradycji Bożonarodzeniowej Symbole Świąt”  – Mój Świąteczny Anioł – kat. przedszkole + „0” >>
  6. Karina Kołodziejska w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”, Grupa 1: Szkoła Podstawowa >>
  7. Rafał Pilch w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”, Grupa 2: Szkoła Podstawowa >>

II MIEJSCE

  1. Patrycja Jucha w Turnieju Tenisa Stołowego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej >>
  2. Kamil Kowalówka w Turnieju Tenisa Stołowego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej >>
  3. Oliwia Małecka w Gminnym Konkursie Recytatorskim w kategorii: Recytacja kl. VII-VIII >>
  4. Anita Morek w Turnieju Tenisa Stołowego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, etap: półfinał powiatowy >>
  5. Anna Faber w Konkursie Kolęd „Niech kolęduje z nami cała ziemia” >>
  6. Magdalena Bryniarska w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”, Grupa 1: Szkoła Podstawowa >>
  7. Drużyna uczniów z klasy 8 Szkoły Podstawowej w Marcyporębie w międzygminnym etapie Turnieju bezpieczeństwa w ruchu drogowym >>
  8. Drużyna dziewczyn SP w Marcyporębie w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt >>
  9. Drużyna dziewczyn SP w Marcyporębie w Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej powiatu wadowickiego w tenisie stołowym drużynowym dziewcząt >>

III MIEJSCE

  1. Julia Medoń w Turnieju Tenisa Stołowego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej >>
  2. Anna Faber w Gminnym Konkursie Recytatorskim w kategorii: Teatr kl. IV-VI >>
  3. Patrycja Jucha w Turnieju Tenisa Stołowego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, etap: półfinał powiatowy >>
  4. Zuzanna Bryniarska w XVI Przeglądzie form plastycznych „W Tradycji Bożonarodzeniowej Symbole Świąt”  – Mój Świąteczny Anioł – kat. kl. IV – VI >>
  5. Patrycja Jucha w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”, Grupa 2: Szkoła Podstawowa >>

WYRÓŻNIENIA

  1. Natalia Bojdak: wyróżnienie w Konkursie Kolęd „Niech kolęduje z nami cała ziemia” >>
  1. Karolina Jucha: wyróżnienie za udział w Gminnym Konkursie Czytelniczym „Pamiętnik Czarnego Noska” >>
  2. Jagoda Zając: wyróżnienie za udział w Gminnym Konkursie Czytelniczym „Pamiętnik Czarnego Noska” >>

WYSOKIE   OSIĄGNIĘCIA W INNYCH ETAPACH KONKURSÓW

  1. Anna Faber: NAGRODA TALENT 2019 w II grupie wiekowej w kategorii artystycznej: WOKAL >>

CERTYFIKATY I PODZIĘKOWANIA

  1. Podziękowanie  Ministra Edukacji Narodowej dla Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Marcyporębie za udział w akcji Szkoła pamięta >>
  2. Podziękowanie  Ministra Edukacji Narodowej dla Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Marcyporębie za udział w akcji Razem na święta >>
  3. Podziękowanie dla Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II za wsparcie udzielone osobą potrzebującym w Gminie Brzeźnica – Świąteczna Akcja 2019 >
  4. Podziękowanie dla Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II za wsparcie  Ochotniczej Straży Pożarnej w Marcyporębie >>
  5. Podziękowanie dla uczniów i nauczycieli Szkoły Podstawowej w Marcyporębie za zaufanie i przekazanie darowizny na rzecz Franciszkańskiego Sekretariatu Misyjnego Mutima >>
  6. Podziękowanie dla Szkoły Podstawowej w Marcyporębie za udział w XX edycji akcji Góra Grosza >>
  7. Zaświadczenie o udziale Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Marcyporębie w projekcie Młodzi Przedsiębiorczy, w wyniku którego pomyślnie zrealizowała działania projektowe >>
  8. Podziękowanie dla Pani Zdzisławy Ciepieli za zaangażowanie w pracę sieci współpracy i samokształcenia dla nauczycieli geografii zorganizowanej przez Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli >>

STYPENDYŚCI

  1. Za osiągnięcie wysokich wyników w nauce w II semestrze roku szkolnego 2018/2019:
        1. Kozik Wiktoria
        2. Kwarciak Kacper
        3. Ochman Wojciech
  2. Za osiągnięcia naukowe, artystyczne i sportowe w roku szkolnym 2018/2019:
        1. Grzywa Marcelina
        2. Jucha Patrycja
        3. Kołodziejski Szymon
        4. Morek Anita
        5. Mularczyk Hubert
        6. Ochman Wojciech
        7. Orgal Weronika
        8. Wiecheć Kamila

LAUREACI I FINALIŚCI

  1. Wojciech Ochman finalistą Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego w roku szkolnym 2018/2019 >>
  2. Szymon Kołodziejski laureat 8. miejsca w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z matematyki Olimpus sesja zimowa >>
  3. Huber Mularczyk finalistą  IX Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2018/2019 >>
  4. Wojciech Ochman laureatem IX Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2018/2019 >>

I MIEJSCE

  1. Jagoda Małecka w konkursie pt. „Kasztanka Józefa Piłsudskiego – koń z kasztanów” >>
  2. Drużyna dziewcząt w Gminnych Zawodach w Tenisie Stołowym Drużynowym dziewcząt rocznik 2003-2005 >>
  3. Drużyna dziewcząt w Gminnych Zawodach w Tenisie Stołowym drużynowym dziewcząt – igrzyska dzieci (rocznik 2006 i młodsi) >>
  4. Anita Morek w Gminnych Zawodach w Tenisie Stołowym drużynowym dziewcząt – igrzyska dzieci (rocznik 2006 i młodsi) >>
  5. Drużyna chłopców w Gminnych Zawodach w Tenisie Stołowym drużynowym chłopców – igrzyska dzieci (rocznik 2006 i młodsi) >>
  6. Grzegorz Kowalówka w Gminnych Zawodach w Tenisie Stołowym Indywidualnym chłopców – igrzyska dzieci (rocznik 2006 i młodsi) >>
  7. Drużyna klasy II w VIII Gminnym Mikołajkowym Turnieju Sprawnościowym klasy II i III >>
  8. Drużyna dziewcząt w Półfinale Powiatu w Tenisie Stołowym Drużynowym Dziewcząt (rocznik 2003 – 2005) >>
  9. Drużyna Dziewcząt w Półfinale Powiatu w tenisie stołowym Drużynowym Dziewcząt – Igrzyska Dzieci >>
  10. Drużyna Dziewcząt w Zawodach Rejonowych Drużynowych w Tenisie Stołowym Dziewcząt  – Igrzyska Dzieci >>
  11. Drużyna Dziewcząt w Gminnych Zawodach w Piłce Ręcznej – Igrzyska Dzieci >>
  12. Drużyna z SP w Marcyporębie w międzygminnym etapie Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym >>
  13. Magdalena Bryniarska z siostrą Anastazją w XVI Przeglądzie Ozdób Wielkanocnych „Wokół Tradycji Wielkanocnej – stroik wielkanocny” >>
  14. Zuzanna Bryniarska w XVI Przeglądzie Ozdób Wielkanocnych „Wokół Tradycji Wielkanocnej – stroik wielkanocny” >>
  15. Oddział przedszkolny w XX Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej >>

II MIEJSCE

  1. Weronika Jucha w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Piękna nasza Polska cała” dla szkół podstawowych i gimnazjów >>
  2. Kamila Wiecheć w Gminnych Zawodach w Tenisie Stołowym Indywidualnym dziewcząt rocznik 2003-2005 >>
  3. Kacper Zając w Gminnych Zawodach w Tenisie Stołowym Indywidualnym chłopców rocznik 2003-2005 >>
  4. Drużyna chłopców w Gminnych Zawodach w Tenisie Stołowym Drużynowym chłopców rocznik 2003-2005 >>
  5. Weronika Orgal w Gminnych Zawodach w Tenisie Stołowym Indywidualnym dziewcząt – igrzyska dzieci (rocznik 2006 i młodsi) >>
  6. Łukasz Zając w Gminnych Zawodach w Tenisie Stołowym Indywidualnym chłopców – igrzyska dzieci (rocznik 2006 i młodsi) >>
  7. Marcelina Grzywa w Półfinale Powiatu w Tenisie Stołowym Indywidualnym Dziewcząt (rocznik 2003 – 2005) >>
  8. Igor Pyrek w XV Gminnym Konkursie Recytatorskim dla Przedszkolaków „Głos przedszkola” >>
  9. Drużyna dziewcząt w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt >>
  10. Drużyna dziewcząt w Gminnych zawodach w piłce siatkowej – Igrzyska Dzieci >>
  11. Anita Morek w Półfinale Powiatu w tenisie stołowym Indywidualnym Dziewcząt – Igrzyska Dzieci >>
  12. Miłosz Stuglik w Półfinale Powiatu w tenisie stołowym Indywidualnym Chłopców – Igrzyska Dzieci >>
  13. Anita Morek w Finale Powiatu w tenisie stołowym Indywidualnym Dziewcząt – Igrzyska Dzieci >>
  14. Drużyna dziewcząt w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym drużynowym dziewcząt >>
  15. Karina Kołodziejska na szczeblu Gminnym w grupie 1 w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej >>
  16. Zofia Kapusta w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym „Mistrz Matematyki 2019” >>
  17. Oddział przedszkolny Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Marcyporębie w Międzyszkolnym Plastycznym Konkursie Ekologicznym – „Ekoludek” >>
  18. Anna Faber w XX Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej >>
  19. Filip Orzechowski w biegu organizowanym w ramach akcji BIEGAJ Z NAMI w kategorii Junior >>

III MIEJSCE

  1. Magdalena Bryniarska w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Piękna nasza Polska cała” dl szkół podstawowych i gimnazjów >>
  2. Amelia Śmietana w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Piękna nasza Polska cała” dla szkół podstawowych i gimnazjów >>
  3. Marcelina Grzywa w Gminnych Zawodach w Tenisie Stołowym Indywidualnym dziewcząt rocznik 2003-2005 >>
  4. Miłosz Stuglik w Gminnych Zawodach w Tenisie Stołowym Indywidualnym chłopców – igrzyska dzieci (rocznik 2006 i młodsi) >>
  5. Anna Faber w X Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym dla uczniów kl I – III szkół podstawowych >>
  6. Kamila Wiecheć w Półfinale Powiatu w Tenisie Stołowym Indywidualnym Dziewcząt (rocznik 2003 – 2005) >>
  7. Jagoda Małecka w XV Gminnym Konkursie Recytatorskim dla Przedszkolaków „Głos przedszkola” >>
  8. Anna Faber w Konkursie Kolęd „Wesoło śpiewajmy, Chwałę Bogu dajmy” >>
  9. Kamila Wiecheć III miejsce w Finale Powiatu w tenisie stołowym Indywidualnym Dziewcząt – Igrzyska Młodzieży >>
  10. Drużyna Chłopców w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym drużynowym chłopców >>
  11. Drużyna Chłopców w Gminnych Zawodach w Piłce Ręcznej – Igrzyska Dzieci >>
  12. Anna Faber w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym „Mistrz Matematyki 2019” >>

WYSOKIE   OSIĄGNIĘCIA W INNYCH ETAPACH KONKURSÓW

  1. Magdalena Bryniarska zakwalifikowana do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Biblijnego „Z dobrą nowiną przez życie” dla uczniów szkół podstawowych ( I miejsce w szkole) >>
  2. Wiktoria Kozik  zakwalifikowana do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Biblijnego „Z dobrą nowiną przez życie” dla uczniów szkół podstawowych ( II miejsce w szkole) >>
  3. Piotr Graca zakwalifikowany do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Biblijnego „Z dobrą nowiną przez życie” dla uczniów szkół podstawowych ( III miejsce w szkole ) >>
  4. Weronika Orgal  IV miejsce w Finale Powiatu w tenisie stołowym Indywidualnym Dziewcząt – Igrzyska Dzieci >>
  5. Marcelina Grzywa  IV miejsce w Finale Powiatu w tenisie stołowym Indywidualnym Dziewcząt – Igrzyska Młodzieży >>
  6. Patrycja Jucha  VI miejsce w Finale Powiatu w tenisie stołowym Indywidualnym Dziewcząt – Igrzyska Młodzieży >>
  7. Anita Morek V miejsce w Zawodach Rejonowych w Tenisie Stołowym Indywidualnym Dziewcząt Igrzyska Dzieci >>
  8. Szkoła Podstawowa za zajęcie V miejsca w kategorii młodszej w finale powiatowym XLII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym >>

WYRÓŻNIENIA

  1. Anny Faber w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Piękna nasza Polska cała” dla szkół podstawowych i gimnazjów >>
  2. Nikola Ciernia w Konkursie Kolęd „Wesoło śpiewajmy, Chwałę Bogu dajmy” >>
  3. Oliwia Grochal w etapie regionalnym IX Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci pod hasłem „Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje a dziecko obserwuje” >>
  4. Aleksandra Stawowy w etapie regionalnym IX Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci pod hasłem „Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje a dziecko obserwuje” >>

CERTYFIKATY I PODZIĘKOWANIA

  1. Certyfikat dla Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Marcyporębie z podziękowaniem za udział w Jubileuszowej 25. Akcji Sprzątania Świata >>
  2. Podziękowanie dla Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Marcyporębie za współpracę przy organizacji obozu szkoleniowego EuroWeek – Szkoła Liderów >>
  3. Podziękowanie  dla Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Marcyporębie za udział w projekcie BohaterOn – włącz historię! >>
  4. Dyplom za wkład w ogólnopolską akcję Góra Grosza dla Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Marcyporębie >>
  5. Podziękowanie dla Dyrekcji oraz Nauczycieli Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Marcyporębie za przygotowanie dzieci do IX Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje a dziecko obserwuje” >>
  6. List gratulacyjny dla Pani Zdzisławy Ciepieli za przygotowanie merytoryczne laureata IX Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego >>
  7. Podziękowanie dla Krystyny Korus dyrektora Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Marcyporębie od Rady Gminy Brzeźnica >>

LAUREACI I FINALIŚCI

  1. Wojciech Ochman laureatem w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z matematyki OLIMPUS Sesja zimowa >>
  2. Kamila Wiecheć za zajęcie VI miejsca w 1/2 Finału Wojewódzkiego Małopolskiego Szkolnego Związku Sportowego w Tenisie Stołowym Dziewcząt >>
  3. Kamila Wiecheć za zajęcie V miejsca w Finale Igrzysk Powiatu Wadowickiego w Tenisie Stołowym Indywidualnym Dziewcząt >>
  4. Wojciech Ochman laureatem w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z języka angielskiego OLIMPUS Sesja wiosenna >>

I MIEJSCE

  1. Anna Faber – w Gminnym Konkursie Recytatorskim dl szkół podstawowych i gimnazjów >>
  2. Nikola Ciernia – w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym „Moja ulubiona postać bajkowa” >>
  3. Dzieci z oddziału przedszkolnego – w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym „Moja ulubiona postać bajkowa” >>
  4. Anna Faber – w XIX Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej >>

II MIEJSCE

  1. Mikołaj Bartnicki – w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym „Moja ulubiona postać bajkowa” >>
  2. Drużyna dziewcząt – w Finale Igrzysk Powiatu Wadowickiego w Tenisie Stołowym (rocznik 2002-2004) >>
  3. Drużyna dziewcząt – w Gminnych Zawodach Piłki Koszykowej >>
  4. Drużyna chłopców – w Gminnych Zawodach Piłki Koszykowej >>
  5. Hubert Mularczyk – w Finale Eliminacji Gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” >>
  6. Szkoła Podstawowa w Marcyporębie w klasyfikacji sportowej szkół podstawowych w Gminie Brzeźnica >>
  7. Drużyna SP w Marcyporębie – w Drużynowych Gminnych Biegach Sztafetowych (rocznik 2007-2008) >>
  8. Drużyna SP w Marcyporębie – w Drużynowych Gminnych Biegach Sztafetowych (rocznik 2005-2006) >>

III MIEJSCE

  1. Weronika Jucha – w Gminnym Konkursie Recytatorskim dla szkół podstawowych i gimnazjów >>
  2. Drużyna SP w Marcyporębie – w Gminnych Biegach Sztafetowych >>
  3. Drużyna dziewcząt – w Gminnych Zawodach Piłki Ręcznej >>
  4. Drużyna chłopców – w Gminnych Zawodach Piłki Ręcznej >>
  5. Drużyna chłopców – w Mini Piłce Nożnej >>
  6. Magdalena Żmuda w gminnym konkursie XV Przeglądu Ozdób Wielkanocnych „Wokół Tradycji Wielkanocnej” temat wiodący „Wielkanocny Baranek”, kat. kl. I – III >>
  7. Zofia Kapusta w międzyszkolnym Konkursie Matematycznym „Mistrz Matematyki” 2018 >>

CERTYFIKATY I PODZIĘKOWANIA

  1. Dyplom za udział w akcji „Samorządy mają głos” >>
  2. Certyfikat za udział w akcji „Świąteczna Akcja 2017” >>
  3. Podziękowanie dla Szkoły Podstawowej w Marcyporębie za zaangażowanie w akcję Świąteczne Kartki Dobroczynne >>
  4. Certyfikat potwierdzający udział w IX edycji programu „Akademia Bezpiecznego Puchatka” >>
  5. Dyplom za udział w XVIII edycji akcji „Góra Grosza” >>
  6. Podziękowanie dla Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Marcyporębie za wsparcie działalności OSP w Marcyporębie w roku 2017>>
  7. Podziękowanie dla Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Marcyporębie za promowanie akcji SKO >>

WYRÓŻNIENIA

  1. Emilia Pyrek – w Gminnym Konkursie Recytatorskim dl szkół podstawowych i gimnazjów >>
  2. Szymon Ciernia  w gminnym konkursie XV Przeglądu Ozdób Wielkanocnych „Wokół Tradycji Wielkanocnej” temat wiodący „Wielkanocny Baranek”, kat. kl. I – III >>
  3. Szymon Kołodziejski w XVII  edycji Wojewódzkiego Konkursu Multimedialnego – Paint  „Jan Paweł II – Patron Najgodniejszy” >>

LAUREACI I FINALIŚCI

  1. Wojciech Ochman finalistą VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego >>
  2. Hubert Mularczyk finalistą VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego >>
  3. Amelia Żmuda kl. III  – laureatem I miejsca w gminnym konkursie czytelniczym  na podstawie książki pt. „Detektyw Pozytywka” Grzegorza Kasdepke zorganizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Brzeźnicy >>
  4. Anita Morek – laureatem I miejsca w gminnym konkursie czytelniczym  na podstawie książki pt. „WIELKA, WIĘKSZA I NAJWIĘKSZA” Jerzego Broszkiewicza zorganizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Brzeźnicy >>
  5. Julia Medoń – laureatem I miejsca w gminnym konkursie czytelniczym  na podstawie książki pt. „WIELKA, WIĘKSZA I NAJWIĘKSZA” Jerzego Broszkiewicza zorganizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Brzeźnicy >>
  6. Wojciech Ochman– laureatem I miejsca w gminnym konkursie czytelniczym  na podstawie książki pt. „Księga strachów” Zbigniewa Nienackiego zorganizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Brzeźnicy >>
  7. Amelia Śmietana kl. III – laureatem II miejsca w gminnym konkursie czytelniczym  na podstawie książki pt. „Detektyw Pozytywka” Grzegorza Kasdepke zorganizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Brzeźnicy >>
  8. Magdalena Bryniarska– laureatem III miejsca w gminnym konkursie czytelniczym  na podstawie książki pt. „WIELKA, WIĘKSZA I NAJWIĘKSZA” Jerzego Broszkiewicza zorganizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Brzeźnicy >>
  9. Hubert Mularczyk – laureatem III miejsca w gminnym konkursie czytelniczym  na podstawie książki pt. „Księga strachów” Zbigniewa Nienackiego zorganizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Brzeźnicy >>

I MIEJSCE

    1. Drużyna chłopców klasy IV  w Gminnych Drużynowych Biegach Przełajowych >>
    2. Anita Morek w Gminnym Międzyszkolnym Turnieju Tenisa Stołowego >>
    3. Drużyna dziewcząt w Gminnym Międzyszkolnym Turnieju Tenisa Stołowego >>
    4. Kamila Wiecheć w Finale Igrzysk Powiatu Wadowickiego w tenisie stołowym >>
    5. Marika Morek w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym „Wiosna”, kat. 5 i 6 latki >>
    6. Drużyna SP w Gminnym Międzyszkolnym Turnieju Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt>>

II MIEJSCE

  1. Kamila Wiecheć w Gminnym Międzyszkolnym Turnieju Tenisa Stołowego >>
  2. Kamila Wiecheć w Finale Rejonowym w Tenisie Stołowym Indywidualnym Dziewcząt Igrzyska Młodzieży Szkolnej >>
  3. Adam Bobula w Gminnym Międzyszkolnym Turnieju Tenisa Stołowego >>
  4. Drużyna chłopców w Gminnym Międzyszkolnym Turnieju Tenisa Stołowego >>
  5. Anna Faber w Gminnym Konkursie Kolęd „Cały świat Jezusowi kolędę śpiewa”, kat. szkoła podstawowa kl. I – III >>
  6. Oliwia Boroń w XIV Przeglądzie Ozdób Wielkanocnych: Koszyczek Wielkanocny, kat. szkoła podstawowa kl. I- III >>

III MIEJSCE

  1. Drużyna dziewczynek klasy IV  w Gminnych Drużynowych Biegach Przełajowych >>
  2. Drużyna dziewczynek klas V-VI w Gminnych Drużynowych Biegach Przełajowych >>
  3. Drużyna chłopców w Zawodach w Piłce Nożnej Halowej >>
  4. Drużyna kl. III w V Gminnym Mikołajkowym Turnieju Sprawnościowy kl. II i III >>
  5. Marcelina Grzywa w Gminnym Międzyszkolnym Turnieju Tenisa Stołowego >>
  6. Drużyna dziewczynek w Finale Igrzysk Powiatu Wadowickiego w tenisie stołowym >>
  7. Drużyna SP w Gminnym Międzyszkolnym Turnieju Mini Piłki Siatkowej Chłopców >>
  8. Drużyna SP w Gminnym Międzyszkolnym Turnieju Mini  Koszykówki Dziewcząt >>
  9. Drużyna SP w Gminnym Międzyszkolnym Turnieju Mini Koszykówki Chłopców >>
  10. Oddział przedszkolny w XIV Przeglądzie Ozdób Wielkanocnych: Koszyczek Wielkanocny, kat. szkoła podstawowa kl. przedszkole +”0″ >>

CERTYFIKATY I PODZIĘKOWANIA

  1. Certyfikat Zielonej Flagi dla Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Marcyporębie >>
  2. Certyfikat dla Szkoły Podstawowej w Marcyporębie potwierdzający udział szkoły w programie „Nie pal przy mnie, proszę” oraz „Trzymaj Formę” >>
  3. Dyplom dla Szkoły Podstawowej w Marcyporębie za udział w akcji „Samorządy mają głos” >>
  4. Certyfikat potwierdzający udział w VIII edycji programu „Akademia Bezpiecznego Puchatka” >>
  5. Certyfikat potwierdzający udział Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Marcyporębie w programie „Śniadanie daje moc” >>
  6. Podziękowanie dla Dyrekcji i Nauczycieli  Szkoły Podstawowej w Marcyporębie za aktywne uczestnictwo w akcji  „Szkolna Kasa Oszczędności” >>

WYRÓŻNIENIA

  1. Mikołaj Bartnicki w XIII Gminnym Konkursie Recytatorskim dla Przedszkolaków „Głos Przedszkola” >>
  2. Mikołaj Bartnicki  w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym „Wiosna”, kat. 5 i 6 latki >>
  3. Matylda Opyrchał  w XIV Przeglądzie Ozdób Wielkanocnych: Koszyczek Wielkanocny, kat. szkoła podstawowa kl. przedszkole +”0″ >>
  4. Zuzanna Bryniarska w XIV Przeglądzie Ozdób Wielkanocnych: Koszyczek Wielkanocny, kat. szkoła podstawowa kl. I- III >>

KONKURSY SZKOLNE

  1. Klasa III a za I miejsce w międzyklasowym konkursie pt. „Złóżmy sobie życzenia” >>
  2. Klasa VI za I miejsce w międzyklasowym konkursie pt. „Złóżmy sobie życzenia” >>
  3. Klasa I za II miejsce w międzyklasowym konkursie pt. „Złóżmy sobie życzenia” >>
  4. Klasa III b za II miejsce w międzyklasowym konkursie pt. „Złóżmy sobie życzenia” >>
  5. Klasa V za II miejsce w międzyklasowym konkursie pt. „Złóżmy sobie życzenia” >>
  6. Klasa II za III miejsce w międzyklasowym konkursie pt. „Złóżmy sobie życzenia” >>
  7. Klasa IV za III miejsce w międzyklasowym konkursie pt. „Złóżmy sobie życzenia” >>
  8. Szkolny turniej Tenisa StołowegoGRUPA I Szkoła Podstawowa DZIEWCZYNKI
    1. Kamila Wiecheć
    2. Anita Morek
    3. Marcelina Grzywa
    4. Patrycja Jucha

    GRUPA I Szkoła Podstawowa CHŁOPCY

    1. Adam Bobula
    2. Hubert Mularczyk
    3. Kamil Żmuda
    4. Kacper Zając

LAUREACI I FINALIŚCI

  1. Wojciech Ochman laureatem V miejsca VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego >>
  2. Wojciech Ochman laureatem w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z języka angielskiego OLIMPUS Sesja zimowa >>
  3. Wojciech Ochman – laureatem II miejsca w gminnym konkursie czytelniczym na podstawie książki  „Wspomnienia niebieskiego mundurka” Wiktora Gomulickiego zorganizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Brzeźnicy >>
  4. Amelia Śmietana – laureatem II miejsce w gminnym konkursie czytelniczym  na podstawie książki pt. „Puc, Bursztyn i goście” Jana Grabowskiego zorganizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Brzeźnicy >>

I MIEJSCE

  1. Grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej w Marcyporębie  w XVI Gminnym Przeglądzie Przedstawień Jasełkowych >>
  2. Oliwia Rąpel w XII Przeglądzie Form Plastycznych „Bombka świąteczna” w kat. III szkoła podstawowa kl. IV-VI. >>
  3. Karolina Jucha w XII Przeglądzie Form Plastycznych „Bombka świąteczna” w kat. V prace rodzinne.>>
  4. Hubert Mularczyk w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej – etap gminny >>
  5. Magdalena Ciernia w XIII Przeglądzie Ozdób Wielkanocnych „Wokół Tradycji Wielkanocnej” >>
  6. Marika Morek w Międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym „Moje przedszkole” kategoria 5-6 LATKI prace przestrzenne >>
  7. Wiktoria Miczko w gminnym konkursie literackim „Chrzest Polski, a Światowe Dni Młodzieży” KATEGORIA: UCZNIOWIE SP kl. IV-VI >>

II MIEJSCE

  1. Marcelina Ryś w XIX Gminnym Konkursie Ortograficznym >>
  2. Kamila Wiecheć – II miejsce  w Półfinale Igrzysk powiatu Wadowickiego w Tenisie Stołowym Dziewcząt
  3. Kamila Wiecheć – II miejsce  w Gminnych rozgrywkach  w Tenisie Stołowym Dziewcząt
  4. Patrycja Kowalczyk w XII Przeglądzie Form Plastycznych „Bombka świąteczna” w kat. III szkoła podstawowa kl. IV-VI.>>
  5. Marcelina Ryś w gminnym konkursie literackim „Chrzest Polski, a Światowe Dni Młodzieży” KATEGORIA: UCZNIOWIE SP kl. IV-VI >>
  6. Patrycja Kowalczyk w gminnym konkursie literackim „Chrzest Polski, a Światowe Dni Młodzieży” KATEGORIA: UCZNIOWIE SP kl. IV-VI >>
  7.  Aneta Jucha w gminnym konkursie plastycznym „SŁOWIANIE W CZASACH MIESZKA I: OBRAZY Z ŻYCIA” KATEGORIA: UCZNIOWIE SP kl. IV-VI >>
  8. Amelia Śmietana w konkursie czytelniczym na podstawie książki „Puc, Bursztyn i goście” Jana Grabowskiego >>

III MIEJSCE

  1. Drużyna klasy II w V Gminnym Mikołajkowym Turnieju Sprawnościowym klas II i III >>
  2. Patrycja Jucha – III miejsce w Gminnych rozgrywkach w Tenisie Stołowym Dziewcząt
  3. Adam Bobula – III miejsce  w Półfinale Igrzysk powiatu Wadowickiego w Tenisie Stołowym Chłopców
  4. Karina Kołodziejska w VII Gminnym Konkursie Czytelniczym „Przyjaciele Kubusia Puchatka” >>
  5. Magdalena Bryniarska w XII Przeglądzie Form Plastycznych „Bombka świąteczna” w kat. III szkoła podstawowa kl. IV-VI.>>
  6. Drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej w Marcyporębie w Gminnych Drużynowych   Zawodach w piłce koszykowej >>
  7. Marcelina Ryś w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej – etap gminny >>
  8. Oliwia Rąpel w XIII Przeglądzie Ozdób Wielkanocnych „Wokół Tradycji Wielkanocnej” >>
  9. Filip Żywczak w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym „Ojczyzna Polaka – Przedszkolaka” >>
  10. Kamila Wiecheć i Adam Bobula w Turnieju Tenisa Stołowego dla dzieci i młodzieży  >>

WYRÓŻNIENIA

    1. Patrycja Kowalczyk w konkursie plastycznym „Najpiękniejsze drzewo okolicy” >>
    2. Wiktoria Miczko w konkursie plastycznym „Uzależnienia – to nie dla mnie!”>>
    3. Michał Faber w konkursie kolęd „Niech kolęduje z nami cały świat” >>
    4. Wojciech Ochman w konkursie kolęd „Niech kolęduje z nami cały świat” >>
    5. Hubert Mularczyk – wyróżnienie w gminnym konkursie czytelniczym na podstawie książki  „Wspomnienia niebieskiego mundurka” Wiktora Gomulickiego zorganizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Brzeźnicy >>
    6. Magdalena Ciernia wyróżnienie  w gminnym konkursie czytelniczym  na podstawie książki pt. „Puc, Bursztyn i goście” Jana Grabowskiego zorganizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Brzeźnicy >>

WYSOKIE   OSIĄGNIĘCIA W INNYCH ETAPACH KONKURSÓW

  1. Patrycja Jucha – V miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych Dziewcząt >>
  2. Kamila Wiecheć – VI miejsce w Finale Igrzysk powiatu Wadowickiego w Tenisie Stołowym Dziewcząt >>
  3. Adam Bobula – VI miejsce w Finale Igrzysk powiatu Wadowickiego w Tenisie Stołowym Chłopców >>
  4. Marcelina Ryś – zakwalifikowana do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych

CERTYFIKATY I PODZIĘKOWANIA

  1. Certyfikat „Śniadanie daje moc” >>
  2. Podziękowania dla Szkoły Podstawowej w Marcyporębie  za ogromny wkład w XVI edycji ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza” >>
  3. Podziękowanie dla Szkoły Podstawowej w Marcyporębie w dowód uznania za współpracę od Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Marcyporębie >>
  4. Podziękowanie dla Szkoły Podstawowej w Marcyporębie za udział w Programie szkolnym zbiórki baterii >>
  5. List Gratulacyjny dla Pani Zdzisławy Ciepieli za przygotowanie merytoryczne laureata  V miejsca w VI edycji Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym >>
  6. Certyfikat dl Szkoły Podstawowej w Marcyporębie za udział w projekcie edukacyjnym Lepsza Szkoła >>
  7. Certyfikat potwierdzający udział w VII edycji programu Klub Bezpiecznego Puchatka >>

LAUREACI I FINALIŚCI

  1. Weronika Wójcik laureatką Konkursu tematycznego Skarby przyrody i ich ochrona >>
  2. Weronika Wójcik finalistką Małopolskiego Konkursu Humanistycznego >>
  3. Weronika Wójcik finalistką Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego >>

I MIEJSCE

  1. Drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej w Marcyporębie w Gminnych Zawodach Piłki Koszykowej >>
  2. Patrycja Kowalczyk w Gminnym Konkursie — Gra Szkolna „Janusz Korczak — nasz patron” >>
  3. Weronika Wójcik w Gminnym Konkursie — Gra Szkolna „Janusz Korczak — nasz patron” >>
  4. Dominika Żmuda w Gminnym Konkursie — Gra Szkolna „Janusz Korczak — nasz patron” >>
  5. Hubert Mularczyk w Konkursie Czytelniczym na podstawie książki „Ucho, dynia, sto dwadzieścia pięć” Marii Krüger >>

 II MIEJSCE

  1. Jakub Korzeniowski w Gminnym Konkursie Recytatorskim dla dzieci szkolnych >>
  2. Emilia Pyrek w XI Gminnym Konkursie Recytatorskim dla przedszkolaków >>
  3. Drużyna klasy III ze Szkoły Podstawowej w Marcyporębie w IV Gminnym Mikołajkowym Turnieju Sprawnościowym klas II i III >>
  4. Marek Bryniarski w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej >>
  5. Dorota Łakomy w XII Przeglądzie Ozdób Wielkanocnych „Wokół Tradycji Wielkanocnej – Świąteczne jajko” >>
  6. Marka Bryniarski w XII Przeglądzie Ozdób Wielkanocnych „Wokół Tradycji Wielkanocnej – Świąteczne jajko” >>
  7. Oddział przedszkolny w XII Przeglądzie Ozdób Wielkanocnych „Wokół Tradycji Wielkanocnej – Świąteczne jajko” >>
  8. Monika Gacek i Wiktoria Kozik z mini-formacją DC Crew w Wojewódzkim Turnieju Tańca WIR >>

 III MIEJSCE

  1. Filip Pacułt w Gminnych Zawodach w Indywidualnych Biegach Przełajowych >>
  2. Aneta Jucha w Gminnych Zawodach w Indywidualnych Biegach Przełajowych >>
  3. Drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Marcyporębie w Gminnych Drużynowych Zawodach Tenisa Stołowego dziewcząt >>
  4. Drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej w Marcyporębie w Gminnych Drużynowych Zawodach Tenisa Stołowego Chłopców >>
  5. Magdalena Ciernia w VI Gminnym Konkursie Czytelniczym „Cudaczek — Wyśmiewaczek” >>
  6. Marek Bryniarski w XI przeglądzie form plastycznych — W Tradycji Bożonarodzeniowej — Symbole Świąt — Kartka świąteczna z życzeniami >>
  7. Drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Marcyporębie w Gminnych Zawodach Piłki Koszykowej >>
  8. Drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej w Marcyporębie w Półfinale Powiatu w Zawodach Piłki Koszykowej >>
  9. Oliwii Rąpel w XII Przeglądzie Ozdób Wielkanocnych „Wokół Tradycji Wielkanocnej – Świąteczne jajko” >>
  10. Zuzanny Bryniarskiej w XII Przeglądzie Ozdób Wielkanocnych „Wokół Tradycji Wielkanocnej – Świąteczne jajko” >>
  11. Drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Marcyporębie w Sztafetowych Biegach Przełajowtch >>
  12. Jakub Korzeniowski w I Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim im. A. Gorczyńskiego >>

WYRÓŻNIENIA

 1. Nominacja do nagrody Talent 2014 dla Patrycji Kowalczyk w Kategorii Artystycznej TEATR >>

  1. Wyróżnienie dla Mateusza Cierni w XI przeglądzie form plastycznych — W Tradycji Bożonarodzeniowej — Symbole Świąt — Kartka świąteczna z życzeniami >>
  2. Wyróżnienie dla Jakuba Korzeniowskiego w XI przeglądzie form plastycznych — W Tradycji Bożonarodzeniowej — Symbole Świąt — Kartka świąteczna z życzeniami >>
  3. Wyróżnienie dla Amelii Żmudy w XI przeglądzie form plastycznych — W Tradycji Bożonarodzeniowej — Symbole Świąt — Kartka świąteczna z życzeniami >>
  4. Wyróżnienie dla Zuzanny Bryniarskiej w XI przeglądzie form plastycznych — W Tradycji Bożonarodzeniowej — Symbole Świąt — Kartka świąteczna z życzeniami >>
  5. Wyróżnienie dla Magdaleny Bryniarskiej w XI przeglądzie form plastycznych — W Tradycji Bożonarodzeniowej — Symbole Świąt — Kartka świąteczna z życzeniami >>
  6. Wyróżnienie dla Patrycji Kowlaczyk w XII Przeglądzie Ozdób Wielkanocnych „Wokół Tradycji Wielkanocnej – Świąteczne jajko” >>
  7. Wyróżnienie dla Marceliny Ryś w XII Przeglądzie Ozdób Wielkanocnych „Wokół Tradycji Wielkanocnej – Świąteczne jajko” >>

 INNE OSIĄGNIĘCIA

  1. Certyfikat jakości ewaluacji wewnętrznej „Szkoła doskonaląca się” >>
  2. Podziękowanie za dołączenie się do akcji „Zakręć się dla Milenki” i zbiórkę zakrętek z przeznaczeniem na rehabilitację >>
  3. Certyfikat potwierdzający udział w obchodach IV Światowego dnia Tabliczki Mnożenia >>
  4. Certyfikat potwierdzający udział w VI edycji programu Klub Bezpiecznego Puchatka >>
  5. Zaświadczenie udziału w programie Samorządy Mają Głos >>
  6. Podziękowania dla Szkoły Podstawowej w Marcyporębie za udział w projekcie Fundacji VERBA pt. „Niezwykłe spotkania” >>
  7. Podziękowania dla Szkoły Podstawowej w Marcyporębie  za ogromny wkład w ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza” >>
  8. List Gratulacyjny dla Pani Zdzisławy Ciepieli z okazji uzyskania przez ucznia tytułu laureata  Tematycznego Konkursu Przyrodniczego „Skarby przyrody i ich ochrona” >>
  9. Certyfikat Wiarygodnej Szkoły Podstawowej >>
  10. Certyfikat udziału w projekcie „Edukacja, promocja i profilaktyka w kierunku zdrowia jamy ustnej skierowana do małych dzieci, ich rodziców, opiekunów i wychowawców” >>
  11. Dyplom za udział w III Gminnym Konkursie Języka Angielskiego dla uczniów klas III Szkół Podstawowych Gminy Brzeźnica „Ready” >>
  12. Certyfikat uczestnictwa w akcji Bezpieczne wakacje >>
  13. Certyfikat uczestnictwa w programie Sesja z plusem >>
  14. Zaświadczenie uczestnictwa w zbiórce baterii organizowanej przez REBA Organizacja Odzysku S.A. >>

LAUREACI I FINALIŚCI

  1. Tomasz Wilczak laureatem III miejsca w Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego >>
  2. Aleksandra Mularczyk laureatką VIII miejsca Ogólnopolskigo Konkursu Ekologicznego >>
  3. Michalina Nicieja laureatką X miejsca Ogólnopolskigo Konkursu Ekologicznego >>
  4. Weronika Wójcik laureatką X Ogólnopolskigo Konkursu Ekologicznego
  5. Weronika Wójcik laureatką V miejsca w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z Języka Angielskiego OLIMPUS >>

6. Michalina Nicieja laureatką konkursu literacko-plastycznego zorganizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczna w Brzeźnicy

7. Weronika Wójcik laureatką konkursu literacko-plastycznego zorganizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczna w Brzeźnicy

  1. Tomasz Wilczak finalistą konkursu o zasięgu Małopolskim „Odkrywamy Średniowiecze” >>
  2. Michalina Nicieja finalistką Małopolskiego Konkursu Humanistycznego >>
  3. Aleksandra Mularczyk finalistką Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego >>
  4. Weronika Wójcik finalistką Małopolskiego Konkursu Biblijnego >>

 I MIEJSCE

  1. Klasa VI w składzie: Maciej Faber, Jakub Ochman i Tomasz Wilczak w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Ruchu Drogowym >>
  2. Karina Żmuda w Szkolnym Konkursie Plastycznym o Ruchu Drogowym >>
  3. Jakub Korzeniowski w Gminnym Konkursie Recytatorskim dla dzieci szkolnych >>
  4. Amelia Śmietana w Gminnym Konkursie Recytatorskim dla  przedszkolaków >>
  5. Marek Bryniarski w XXXVII Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej >>
  6. Drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Marcyporębie w Sztafetowych Biegach Przełajowych >>
  7. Grupa 6-ciolatków w II edycji Międzyprzedszkolnego Konkursu Plastycznego „Piękno wiosennej przyrody w oczach dziecka” >>

II MIEJSCE

  1.  Kacper Słania w gminnych biegach przełajowych — rocznik 2001 >>
  2. Patrycja Kowalczyk w gminnych biegach przełajowych  – rocznik 2003 >>
  3. Paulina Bobula w gminnych biegach przełajowych  – rocznik 2001
  4. Marek Bryniarski w Szkolnym Konkursie Plastycznym o Ruchu Drogowym
  5. Aleksandra Mularczyk w Gminnych Indywidualnych Zawodach Tenisa Stołowego >>
  6. Drużyna chłopców z Szkoły Podstawowej w Marcyporębie w Gminnych  Zawodach Piłki Koszykowej >>
  7. Marcelina Ryś w XI Przeglądzie Ozdób Wielkanocnych — Wokół Tradycji Wielkanocnych >>
  8. Kółko Artystyczne ze Szkoły Podstawowej w Marcyporębiew XI Przeglądzie Ozdób Wielkanocnych — Wokół Tradycji Wielkanocnych >>
  9. Grupa 5-ciolatków w II edycji Międzyprzedszkolnego Konkursu Plastycznego „Piękno wiosennej przyrody w oczach dziecka” >>

 

III MIEJSCE

  1. Krystian Curzydło w gminnych biegach przełajowych — rocznik 2001 >>
  2. Oliwia Rąpel w gminnych biegach przełajowych — rocznik 2003
  3. Filip Pacułt w gminnych biegach przełajowych — rocznik 2003
  4. Sylwia Mika w Szkolnym Konkursie Plastycznym o Ruchu Drogowym
  5. Aleksander Grzywa w Gminnych Indywidualnych Zawodach Tenisa Stołowego >>
  6. Drużyna dziewcząt z Szkoły Podstawowej w Marcyporębie w składzie:  Aleksandra Mularczyk, Dominika Żmuda, Sylwia Mika, Michalina Nicieja w Gminnych Drużynowych Zawodach Tenisa Stołowego >>
  7. Drużyna chłopców z Szkoły Podstawowej w Marcyporębie w składzie:  Aleksander Grzywa, Krystian Curzydło, Marek Bryniarski, Krystian Ochman w Gminnych Drużynowych Zawodach Tenisa Stołowego >>
  8. Drużyna klasy II w III Gminnym Mikołajkowym Turnieju Sprawnościowym kl. II i III >>
  9. Aleksandra Mularczyk w Finale Powiatu Wadowickiego w Tenisie Stołowym >>
  10. Dąbrówka Stuglik w X Przeglądzie form plastycznych — W Tradycji Bożonarodzeniowej — Symbole Świąt —  DRZEWKO >>
  11. Drużyna dziewcząt z Szkoły Podstawowej w Marcyporębie w Gminnych  Zawodach Piłki Koszykowej >>
  12. Tomasz Wilczak w XXXVII Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej >>
  13. Drużyna dziewcząt z Szkoły Podstawowej w Marcyporębie w Gminnych  Zawodach Piłki Ręcznej >>

WYRÓŻNIENIA

  1.  Nagroda dla Michała Fabra w Konkursie Kolęd „Grajmy Panu, grajmy, śpiewajmy” >>
  2. Nagroda dla Macieja Fabra w Konkursie Kolęd „Grajmy Panu, grajmy, śpiewajmy” >>
  3. Wyróżnienie dla Magdaleny i Zuzanny Bryniarskich w Konkursie Kolęd „Grajmy Panu, grajmy, śpiewajmy” >>
  4. Wyróżnienie dla Amelii Żmudy w X Przeglądzie form plastycznych — W Tradycji Bożonarodzeniowej — Symbole Świąt —  DRZEWKO >>
  5. Wyróżnienie dla Kacpra Słani w X Przeglądzie form plastycznych — W Tradycji Bożonarodzeniowej — Symbole Świąt —  DRZEWKO >>
  6. Wyróżnienie dla Magdaleny, Zuzanny i Marka Bryniarskich w X Przeglądzie form plastycznych — W Tradycji Bożonarodzeniowej — Symbole Świąt —  DRZEWKO >>
  7. Wyróżnienie dla Magdaleny Cierni w X Przeglądzie form plastycznych — W Tradycji Bożonarodzeniowej — Symbole Świąt —  DRZEWKO >>
  8. Wyróżnienie dla Miłosza Stuglika w X Przeglądzie form plastycznych — W Tradycji Bożonarodzeniowej — Symbole Świąt —  DRZEWKO >>
  9. Wyróżnienie dla Patryka Pomietło w X Przeglądzie form plastycznych — W Tradycji Bożonarodzeniowej — Symbole Świąt —  DRZEWKO >>
  10. Wyróżnienie dla Kółka Plastycznego ze Szkoły Podstawowej w Marcyporębie w X Przeglądzie form plastycznych — W Tradycji Bożonarodzeniowej — Symbole Świąt —  DRZEWKO >>
  11. Wyróżnienie dla Szkoły Podstawowej w Marcyporębiew Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym pt. „Bajkowe postacie z Krajów Europejskich” >>
  12. Wyróżnienie dla Oddziału Przedszkonego 5-latków ze Szkoły Podstawowej w Marcyporębie w XI Przeglądzie Ozdób Wielkanocnych — Wokół Tradycji Wielkanocnych >>
  13. Wyróżnienie dla Patryka Pomietło w XI Przeglądzie Ozdób Wielkanocnych — Wokół Tradycji Wielkanocnych >>
  14. Wyróżnienie dla Oliwii Rąpel w XI Przeglądzie Ozdób Wielkanocnych — Wokół Tradycji Wielkanocnych >>

INNE OSIĄGNIĘCIA

  1. Certyfikat uczestnictwa w programie Zielona Stopa Filantropa >>
  2. Certyfikat uczestnictwa w programie „Klub Bezpiecznego Puchatka” >>
  3. Zaświadczenie uczestnictwa w programie Samorządy mają głos >>
  4. Podziękowanie za zaangażowanie i wsparcie w obchodach 100-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Marcyporębie >>
  5. Certyfikat uczestnictwa w Świątecznej Akcji 2013 >>
  6. Podziękowanie za ogromny wkład podczas ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”  >>
  7. Certyfikat uzyskania tytułu Bezpieczna Szkoła — Bezpieczny Uczeń >>
  8. Certyfikat uczestnictwa w programie Bezpieczne Wakacje >>
  9. List Gratulacyjny dla Pani Zdzisławy Ciepieli z okazji uzyskania przez ucznia tytułu laureata Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego >>
  10. Listy Gratulacyjne dla Pani Zdzisławy Ciepieli za przygotowanie merytoryczne laureatów w IV Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym >>
  11. List Gratulacyjny dla Pani Zdzisławy Ciepieli z okazji uzyskania przez uczniów tytułów laureata i finalisty Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego >>
  12. Certyfikat uczestnictwa w II edycji programu Ista.ling dla szkół >>
  13. Certyfikat uzyskania tytułu Szkoły w Ruchu >>
  14. Certyfikat uczestnictwa w Programie Edukacyjnym  National Geographic Odkrywca >>
  15. Certyfikat udziału w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym Lepsza Szkoła — Edycja 2013 — 2014 >>

Rok szkolny 2012/2013

LAUREACI I FINALIŚCI

  1.  Tomasz Wilczak laureatem IX miejsca III edycji Krakowskiego Konkursu Ekologicznego >>
  2. Patrycja Jabłońska laureatką X miejsca III edycji Krakowskiego Konkursu Ekologicznego >>
  3. Weronika Wójcik laureatką X miejsca III edycji Krakowskiego Konkursu Ekologicznego >>
  4. Aleksandra Mularczyk finalistką  III edycji Krakowskiego Konkursu Ekologicznego >>
  5. Michalina Nicieja finalistką  III edycji Krakowskiego Konkursu Ekologicznego >>
  6. Michał Stec finalistą  III edycji Krakowskiego Konkursu Ekologicznego >>
  7. Patryk Pomietło laureatem polsko – słowackiego konkursu pt.: „Atuty przyrodnicze mojej gminy dają możliwości aktywnego wypoczynku”
  8. Karina Żmuda laureatką polsko – słowackiego konkursu pt.: „Atuty przyrodnicze mojej gminy dają możliwości aktywnego wypoczynku”
  9. Nagroda dla Michała Steca w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych Świetlik >>

I MIEJSCE

  1. Zuzanna Bryniarska w Konkursie Plastycznym W TRADYCJI BOŻONARODZENIOWEJ — symbole Świąt >>
  2. Paulina Bobula w gminnych indywidualnych biegach przełajowych — dziewczynki rocznik 2001
  3. Anita Morek w Szkolnym Konkursie Fotograficznym >>
  4. Weronika Wójcik w gminnym konkursie  literackim pt. „Legendy i baśnie gminy Brzeźnica w kategorii uczniów szkół podstawowych
  5. Weronika Wójcik w gminnym konkursie czytelniczym pt. „Legenda z historii wysnuta na podstawie powieści Historia żółtej ciżemki Antoniny Domańskiej” >>
  6. Marcelina RyśI Gminnym  Konkursie Języka Angielskiego dla uczniów klas III szkół podstawowych – etap indywidualny

II MIEJSCE

  1.  Michalina Nicieja w XVII Gminnym Konkursie Ortograficznym >>
  2. Marcelina Ryś w XVII Gminnym Konkursie Ortograficznym >>
  3. Drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej w Marcyporębie w Gminnych zawodach w piłce siatkowej >>
  4. Dominik Pomietło w Konkursie Plastycznym W TRADYCJI BOŻONARODZENIOWEJ — symbole Świąt >>
  5. Krystian Curzydło w gminnych indywidualnych biegach przełajowych — chłopcy rocznik 2001
  6. Andrzej Jucha w gminnych indywidualnych biegach przełajowych — chłopcy rocznik 2000
  7. Drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej w Marcyporębie w Gminnych Zawodach w Piłce Ręcznej >>
  8. Dominik Pomietło w Szkolnym Konkursie Fotograficznym >>
  9. Marcelina Ryś, Oliwia Rąpel,  Aleksandra Guguła –   Drużyna z SP w Marcyporębie  w  I Gminnym  Konkursie Języka Angielskiego dla uczniów klas III szkół podstawowych – etap grupowy

 III MIEJSCE

  1. Miłosz Stuglik w Gminnym Konkursie Recytatorskim  >>
  2. Drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Marcyporębie w Gminnym Konkursie Tenisa Stołowego >>
  3. Garlej Weronika w gminnych indywidualnych biegach przełajowych — dziewczynki rocznik 2001
  4. Kacper Słania w gminnych indywidualnych biegach przełajowych — chłopcy rocznik 2001
  5. Dominik Pomietło w X Przeglądzie ozdób wielkanocnych Wokół Tradycji Wielkanocnej >>
  6. Magdalena Bryniarska w X Przeglądzie ozdób wielkanocnych Wokół Tradycji Wielkanocnej >>
  7. Weronika Faber w II Szkolnym Festiwalu Muzyki Kameralnej organizowanym przez Państwową Szkołę Muzyczną w Wadowicach >>
  8. Marek Bryniarski w Szkolnym Konkursie Fotograficznym >>

WYRÓŻNIENIA

  1.  Jakub Korzeniowski w Gminnym Konkursie Recytatorskim  >>
  2. Wiktoria Faber w Gminnym Konkursie Recytatorskim  >>
  3. Weronika Faber w XXXI Konkursie Młodych Pianistów Nad Kamienną >>
  4. Tomasz Wilczak w gminnym konkursie  literackim pt. „Legendy i baśnie gminy Brzeźnica” w kategorii uczniów szkół podstawowych
  5. Justyna Mrowiec w gminnym konkursie czytelniczym pt. „Legenda z historii wysnuta na podstawie powieści Historia żółtej ciżemki Antoniny Domańskiej” >>
  6. Tomasz Wilczak w gminnym konkursie czytelniczym pt. „Legenda z historii wysnuta na podstawie powieści Historia żółtej ciżemki Antoniny Domańskiej” >>
  7. Dominika Żmuda w gminnym konkursie czytelniczym pt. „Legenda z historii wysnuta na podstawie powieści Historia żółtej ciżemki Antoniny Domańskiej” >>
  8. Patrycja Jabłońskakonkursie matematycznym KANGUR
  9. Jakub Korzeniowskikonkursie matematycznym KANGUR
  10. Weronika Wójcik w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym Świetlik >>
  11. Dominika Żmuda w polsko – słowackiego konkursu pt.: „Atuty przyrodnicze mojej gminy dają możliwości aktywnego wypoczynku”

 

INNE OSIĄGNIĘCIA

  1.  Certyfikat potwierdzający udział w IV  edycji programu „Klub Bezpiecznego Puchatka” >>
  2. Podziękowanie za udział w X Przeglądzie ozdób wielkanocnych Wokół Tradycji Wielkanocnej >>
  3. Podziękowanie za zebraną żywność dla zwierząt dla schroniska Animals w Oświęcimiu >>
  4. Podziękowanie za ogromny wkład podczas ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”  >>
  5. Szkoła Podstawowa w Marcyporębie  – VI miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym >>
  6. Weronika Wójcik Dobry wynik w ogólnopolskim  konkursie języka angielskiego „fox” >>

Rok szkolny 2012/2013

LAUREACI I FINALIŚCI

  1.  Ryś Marcelina w  ogólnopolskiej  olimpiadzie „OLIMPUSEK” z języka angielskiego zdobyła dyplom laureata za zajęcie 10 miejsca >>

 

I MIEJSCE

  1.  Jakub Korzeniowski w Gminnym Konkursie Recytatorskim dla Dzieci Szkolnych  >>
  2. Emilia Grochal w konkursie starej fotografii: Gmina Brzeźnica i jej mieszkańcy  >>
  3. Dominik Fajto w Konkursie Literackim „Król Maciuś I – przyjaciel dzieci” >>

 

II MIEJSCE

  1.  Katarzyna PamułaTurnieju tenisa  Stołowego >>
  2. Anita Morek w VIII Gminnym Konkursie Recytatorskim dla Przedszkolaków >>
  3. Weronika Wójcik w XVI Gminnym Konkursie Ortograficznym >>
  4. Drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej w Marcyporebie w Gminnych zawodach w piłce siatkowej >>
  5. Dominik Pomietło w VIII Przeglądzie form plastycznych „W Tradycji Bożonarodzeniowej Symbole Świąt” Anioł Głoszący Dobrą Nowinę >>
  6. Drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej w Marcyporebie w Gminnych zawodach w piłce ręcznej >>
  7. Dominik Pomietło w IX Przeglądzie ozdób wielkanocnych „Wokół Tradycji Wielkanocnej”  >>

 

III MIEJSCE

  1. Kacper Słania w ogólnopolskim XXXII biegu powsinogi  >>
  2. Drużyna ze Szkoły Podstawowej w Marcyporębie w Turnieju Tenisa Stołowgo Chłopców  >>
  3. Wiktoria Faber w Gminnym Konkursie Recytatorskim dla Dzieci Szkolnych  >>
  4. Alicja Pacułt w VIII Przeglądzie form plastycznych „W Tradycji Bożonarodzeniowej Symbole Świąt” Anioł Głoszący Dobrą Nowinę >>
  5. Drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej w Marcyporebie w Gminnych zawodach w piłce Koszykowej >>

 

WYRÓŻNIENIA

  1.  Klasa „0” w VIII Przeglądzie form plastycznych „W Tradycji Bożonarodzeniowej Symbole Świąt” Anioł Głoszący Dobrą Nowinę >>
  2. Dąbrówka Stuglik w VIII Przeglądzie form plastycznych „W Tradycji Bożonarodzeniowej Symbole Świąt” Anioł Głoszący Dobrą Nowinę >>
  3. Korzeniowski Jakub w VIII Przeglądzie form plastycznych „W Tradycji Bożonarodzeniowej Symbole Świąt” Anioł Głoszący Dobrą Nowinę >>
  4. Bryniarski Marek w IX Przeglądzie ozdób wielkanocnych „Wokół Tradycji Wielkanocnej”  >>
  5. Ryba Klaudia w Konkursie Literackim „Król Maciuś I – przyjaciel dzieci” >>
  6. Kwarciak Michał w Konkursie Literackim „Król Maciuś I – przyjaciel dzieci” >>

 

Inne osiągnięcia

  1. Podziękowanie za ogromny wkład podczas ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”  >>
  2. Certyfikat Polskiego Towarzystwa Dyslekcji Szkoła Podstawowa realizowała w roku szkolnym 2011/2012 Program Edukacyjno – Terapełtyczny ORTOGRAFFITI    >>
  3. Certyfikat uczestnictwa w programie „5 porcji warzyw, owoców lub soku”   >>
  4. Certyfikat potwierdzenia udziału szkoły w projekcie Diament w latach szkolnych 2010/2011 oraz 2011/2012 >>
  5. Certyfikat potwierdzający udział szkoły w programie „Szkoła bez przemocy” >>

Rok szkolny 2010/2011

LAUREACI I FINALIŚCI

  1.  II miejsce dla Karoliny Wójcik w eliminacjach okręgowych V konkursu „Zwierzęta naszych pól i lasów” dla uczniów szkół podstawowych >>
  2. III miejsce dla Karolina Wójcik w eliminacjach okręgowych IV konkursu „Zwierzęta naszych pól i lasów” dla uczniów szkół podstawowych >>
  3. IV miejsce dla Klaudii Ryby w eliminacjach okręgowych V konkursu „Zwierzęta naszych pól i lasów” dla uczniów szkół podstawowych >>
  4. Kozik Sylwia finalistką Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego dla uczniów szkół podstawowych >>
  5. Wójcik Karolina finalistką Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego dla uczniów szkół podstawowych >>
  6. Stec Michał finalistą w eliminacjach okręgowych V konkursu „Zwierzęta naszych pól i lasów” dla uczniów szkół podstawowych >>

I MIEJSCE

  1. Dzieci z Oddziału Przygotowania Przedszkolnego w konkursie plastycznym Jesienny bukiet >>
  2. Kamil OpyrchałVII Przeglądzie Form Plastycznych „W Tradycji Bożonarodzeniowej – symbole świąt”, którego tematem przewodnim była Szopka Bożonarodzeniowa, którego organizatorem było Centrum Kultury i Sporu w Brzeźnicy >>
  3. Sylwia Jucha w Gminnym Konkursie Czytelniczym pt. „Świat wartości literackich w powieści Lew,  i stara szafa — C. S. Lewisa organizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczna w Brzeźnicy >>

II MIEJSCE

  1. Kacper Słania w gminnym konkursie plastycznym Bezpieczne dzieciństwo na wsi >>
  2. Jakub Korzeniowski w konkursie plastycznym Jesienny bukiet >>
  3. Jakub Korzeniowski w gminnym konkursie recytatorskim dla dzieci szkolnych >>
  4. Marek BryniarskiVII Przeglądzie Form Plastycznych „W Tradycji Bożonarodzeniowej – symbole świąt”, którego tematem przewodnim była Szopka Bożonarodzeniowa, którego organizatorem było Centrum Kultury i Sporu w Brzeźnicy >>
  5. Aleksander Grzywa w biegu organizowanym w ramach akcji CAŁA POLSKA BIEGA >>
  6. Dominika Żmuda w biegu organizowanym w ramach akcji CAŁA POLSKA BIEGA >>

 

III MIEJSCE

  1. Kacper Słania w ogólnopolskim XXXI biegu powsinogi  >>
  2. Michał Kwarciak w gminnym konkursie wiedzy Bezpieczne dzieciństwo na wsi >>
  3. Dzieci z Koła Zajęć Twórczych w konkursie plastycznym Jesienny bukiet >>
  4. Dzieci z Oddziału Przygotowania Przedszkolnego VII Przeglądzie Form Plastycznych „W Tradycji Bożonarodzeniowej – symbole świąt”, którego tematem przewodnim była Szopka Bożonarodzeniowa, którego organizatorem było Centrum Kultury i Sporu w Brzeźnicy >>
  5. Drużyna ze Szkoły Podstawowej w Marcyporębie w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej >>
  6. Klaudia Ryba w Gminnym Konkursie Czytelniczym pt. „Świat wartości literackich w powieści Lew,  i stara szafa — C. S. Lewisa organizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczna w Brzeźnicy >>

Inne osiągnięcia

  1.  Wyróżnienie dla Klaudii Ryby w gminnym konkursie wiedzy jesienny bukiet  >>
  2. Wyróżnienie dla Aleksandry Guguły w w  VII Przeglądzie Form Plastycznych „W Tradycji Bożonarodzeniowej – symbole świąt”, którego tematem przewodnim była Szopka Bożonarodzeniowa, którego organizatorem było Centrum Kultury i Sporu w Brzeźnicy >>
  3. Wyróżnienie dla Alicji Pacułt w VII Przeglądzie Form Plastycznych „W Tradycji Bożonarodzeniowej – symbole świąt”, którego tematem przewodnim była Szopka Bożonarodzeniowa, którego organizatorem było Centrum Kultury i Sporu w Brzeźnicy >>
  4. Wyróżnienie dla Joanny Stec w XV Gminnym Konkursie Ortograficznym organizowanym przez Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy >>
  5. Wyróżnienie dla Marceliny Ryś w VII Przeglądzie ozdób wielkanocnych organizowanym przez Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy >>
  6. Wyróżnienie dla Kacpra Słani w VII Przeglądzie ozdób wielkanocnych organizowanym przez Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy >>
  7. Wyróżnienie dla Oddziału Przygotowania Przedszkolnego w VII Przeglądzie ozdób wielkanocnych organizowanym przez Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy >>
  8. nagroda dla Karoliny Wójcik w Gminnym Konkursie Literackim pt. Gmina Brzeźnica — moja mała Ojczyzna organizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczna w Brzeźnicy >>
  9. wyróżnienie dla Eryka Domagały w Gminnym Konkursie Literackim pt. Gmina Brzeźnica — moja mała Ojczyzna organizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczna w Brzeźnicy >>
  10. dyplom dla Joanny Stec za BARDZO DOBRY wynik w Ogólnopolskim Konkursie z języka angielskiego FOX >>
  11. dyplom dla Karoliny Wójcik za BARDZO DOBRY wynik w Ogólnopolskim Konkursie z języka angielskiego FOX >>
  12. dyplom dla Sylwii Juchy za DOBRY wynik w Ogólnopolskim Konkursie z języka angielskiego FOX >>
  13. wyróżnienie dla Weroniki Faber za uzyskany wynik (najlepszy wynik w szkole)  w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny  >>
  14. VI miejsce dla Szkoły Podstawowej w Marcyporebie w konkursie na najbardziej usportowiona szkołę w Gminie Brzeźnica w roku szkolnym 2010/2011 >>
  15. Certyfikat Polskiego Towarzystwa Dyslekcji Szkoła Podstawowa realizowała w roku szkolnym 2010/2011 Program Edukacyjno-Terapełtyczny ORTOGRAFFITI    >>

Rok szkolny 2009/2010

LAUREACI I FINALIŚCI

  1. Szkoła Podstawowa w Marcyporębie laureatem konkursu „Lajkonik dla szkół” organizowanego przez Lajkonik Snack GmbH z okazji 100-lecia fabryki w Skawinie >>

 

I MIEJSCE

  1. Marek Bryniarski w gminnym konkursie  plastycznym  „Wiatr, wypadek, ogień, woda – strażak zawsze rękę poda” w kategorii I (klasy 1-3 szkoły podstawowej)
  2. Klasa „0” Szkoły Podstawowej w  Marcyporębie w  konkursie  plastycznym „Jesienny pejzaż mojej miejscowości” w kategorii przedszkole + „0”
  3. Weronika Kądzioła w VII Przeglądzie Ozdób Wielkanocnych WOKÓŁ TRADYCJI WIELKANOCNEJ organizowanego  przez Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy >>

II MIEJSCE

  1. Julita Kądzioła w konkursie plastycznym w Zespole Szkolno –Przedszkolnym w Brzeźnicy „Moje wyobrażenia o europejskim partnerstwie szkół”
  2. Karolina Wójcik w konkursie plastycznym „Jesienny pejzaż mojej miejscowości”
  3. Weronika Faber w XII Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej organizowanego przez Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy >>

III MIEJSCE

  1. Jakub Korzeniowski SP Marcyporęba w gminnym konkursie  recytatorskim dla dzieci szkolnych
  2. Karolina Wójcik w gminnym konkursie literackim ODNOWIŁ OBLICZE POLSKIEJ ZIEMI. WIELKI PONTYFIKAT JANA PAWŁA II
  3. Weronika Faber i Andrzej Jucha w konkursie plastycznym ODNOWIŁ OBLICZE POLSKIEJ ZIEMI. WIELKI PONTYFIKAT JANA PAWŁA II- kategoria kl. I – III
  4. Dzieci z Kółka Plastycznego w konkursie pt. „OZDOBY ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA” organizowanego w ramach wydarzenia pt. „Polsko – słowackie tradycje Świąt Bożego Narodzenia”, będącego realizacją projektu pt. Pejzaże polsko – słowackiej kultury w Brzeźnicy

5.Sylwia Jucha w ogólnopolskim konkursie Albus z języka angielskiego zorganizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej >>

Inne osiągnięcia

  1.  WyróżnienieDominik Pomietło SP Marcyporęba w gminnym  konkursie  plastycznym  „Jesienny pejzaż mojej miejscowości” kategoria kl. I-III
  2. Wyróżnienie Dominika Opyrchał i Aleksandra Ryś SP Marcyporęba w gminnym  konkursie  plastycznym  „Jesienny pejzaż mojej miejscowości” kategoria kl. I-III
  3. WyróżnienieKacper Słania SP Marcyporęba w gminnym  konkursie  plastycznym  „Jesienny pejzaż mojej miejscowości” kategoria kl. I-III
  4. Wyróżnienie – klasa „0” SP Marcyporęba  w gminnym konkursie plastycznym: Spotkania bliskie sercu  pod nazwą „Odnowił Oblicze Polskie Ziemi – Wielki Pontyfikat Jana Pawła II” kategoria Przedszkole + „0”
  5. Wyróżnienie – Dominik Pomietło w konkursie plastycznym ODNOWIŁ OBLICZE POLSKIEJ ZIEMI. WIELKI PONTYFIKAT JANA PAWŁA II — kategoria kl. I – III
  6. Wyróżnienie Magdalena Korus SP Marcyporęba w VI gminnym konkursie recytatorskim dla przedszkolaków „Głos przedszkola”
  7. WyróżnieniePatrycja Kowalczyk SP Marcyporęba w VI gminnym konkursie recytatorskim dla przedszkolaków „Głos przedszkola”
  8. Weronika Faber nominacja do finału w gminnym dziecięcym festiwalu talentów „Mamy talenty 2009”
  9. Tytuł Wrażliwy Darczyńca za udział w akcji „Szlachetna paczka” organizowaną przez Stowarzyszenie Wiosna
  10. Wyróżnienie – Kacper Słania w konkursie plastycznym „Jesienny pejzaż mojej miejscowości”
  11. Wyróżnienie – Karolina Tyrybon w konkursie plastycznym „Jesienny pejzaż mojej miejscowości”
  12. Wyróżnienie — Weronika Kądzioła w konkursie pt. „OZDOBY ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA” organizowanego w ramach wydarzenia pt. „Polsko – słowackie tradycje Świąt Bożego Narodzenia”, będącego realizacją projektu pt. Pejzaże polsko – słowackiej kultury w Brzeźnicy.
  13. Wyróżnienie — Kacper Słania w konkursie pt. „OZDOBY ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA” organizowanego w ramach wydarzenia pt. „Polsko – słowackie tradycje Świąt Bożego Narodzenia”, będącego realizacją projektu pt. Pejzaże polsko – słowackiej kultury w Brzeźnicy.
  14. WyróżnienieJakub Korzeniowski w Powiatowym Konkursie Recytatorskim 2010 Szkół Podstawowych  >>
  15. Wyróżnienie — Weronika Faber i Kamil Opyrchał w VII Przeglądzie Ozdób Wielkanocnych WOKÓŁ TRADYCJI WIELKANOCNEJ organizowanym przez Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy >>
  16. Wyróżnienie — Kacper Słania w plebistycie Dziennika Polskiego „Wybierz z nami strój dla Lajkonika na nowe 100-lecie” >>
  17. Klaudia Ryba — XI miejsce w ogólnopolskim konkursie Albus z języka angielskiego zorganizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej >>
  18. Sylwia Kozik XII miejsce w ogólnopolskim konkursie Albus z języka angielskiego zorganizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej >>
  19. Karolina Wójcik XIII miejsce w ogólnopolskim konkursie Albus z języka angielskiego zorganizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej >>
  20. Kamil Medoń XIV miejsce w ogólnopolskim konkursie Albus z języka angielskiego zorganizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej >>

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Marcyporębie
Created by Adito.pl