Oferta szkoły

 

DSCF1516

 Szkoła Podstawowa w Marcyporębie oferuje swoim uczniom:

-bardzo dobrą bazę lokalową: nowa sala gimnastyczna, boisko wielofunkcyjne, jadalnia, biblioteka, przestronne, kolorowe, dobrze wyposażone sale dydaktyczne, w każdej sali lekcyjnej dostęp do Internetu, projektor multimedialny lub tablica interaktywna;

– nauczanie na jedną zmianę, zajęcia rozpoczynają się od godziny 8.00;
– klasy mało liczne – indywidualne podejście do ucznia;
– jasne korytarze z licznymi atrakcjami do aktywnego spędzania przerw międzylekcyjnych: piłkarzyki, stół do tenisa stołowego, biblioteczka, ruchome aplikacje, kącik z dywanem do odpoczynku, stolik z krzesłami, klocki piankowe;
– udział w konkursach tematycznych, przedmiotowych i zawodach sportowych;
– naukę języka angielskiego, również w oddziale przedszkolnym;
– atrakcyjne, innowacyjny programy rozszerzający wiedzę przyrodniczą i ekologiczną;

– opiekę pielęgniarki i logopedy;DSCF1513-001
– specjalistyczne zajęcia (zajęcia     korekcyjno – kompensacyjne i dydaktyczno -wyrównawcze);
– gimnastykę korekcyjną;
–  pomoc psychologa;
– zajęcia pozalekcyjne umożliwiające rozwój zainteresowań i uzdolnień;
– kolorowy, duży placu zabaw;
– zajęcia w świetlicy szkolnej;
– smaczne, dwudaniowe obiady;
– dowóz uczniów do szkoły pod opieką;
– udział w atrakcyjnych wycieczkach edukacyjnych, krajoznawczych i zielonych szkołach;
– sklepik;
– wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną;
– bezpieczeństwo oraz domową, serdeczną atmosferę.

 

Nazwa zajęć, klasa Nazwisko prowadzącego Termin 
Zajęcia rozwijające kreatywność  – kl. VIIIa Bożena Tomczewska czwartek 8.10 – 8.55
Zajęcia rozwijające kompetencje informatyczne / Przygotowanie do egzaminu – kl. VIIIa Bożena Tomczewska wtorek 7.20 – 8.05
Zajęcia rozwijające kompetencje informatyczne – kl. IV  / Zajęcia wyrównawcze – kl. VIIIa  (co 3 tygodnie) Bożena Tomczewska czwartek 7.20 – 8.05
Zajęcia wyrównawcze/przygotowujące do egzaminu – kl. VIIIa Monika Medoń poniedziałek 14:55-15:40 (co 3 tygodnie od 6.09)
Zajęcia wyrównawcze/przygotowujące do egzaminu – kl. VIIIb Monika Medoń poniedziałek 14:55-15:40 (co 3 tygodnie od 13.09)
Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego kl. VII Monika Medoń poniedziałek 14:55-15:40 (co 3 tygodnie od 20.09)
Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego kl. VI Monika Medoń środa 14:00-14:45
Zajęcia wspomagające z j. ang. w kl. VI Monika Medoń środa 14:00-14:45

(2h w dniach: 29.09 i 6.10)

Zajęcia rozwijające kreatywność – kl. III Karolina Witek Poniedziałek, 12.05-12.50
Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze  Karolina Witek Wtorek, 12.05- 12.50
Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne Karolina Witek Poniedziałek, 7.20- 8.05
Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne  Karolina Witek Poniedziałek, 13.00- 13.45
Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego  Elżbieta Grygiel Czwartek, 14.00- 14.45
Zajęcia logopedyczne Elżbieta Grygiel Poniedziałek, 10.55- 14.45

Wtorek, 7.20- 8.05
                12.10- 12.55

Zajęcia rozwijające kreatywność – kl. VIIIB M. Rajda Czwartek, 8.10-8.55
Zajęcia rozwijające kreatywność – kl. VIIA M. Rajda Czwartek, 14.00-14.45
Zajęcia rozwijające kreatywność – kl. VIIIA Z. Ciepiela Piątek, 8.10 – 8.55.
Zajęcia rozwijające kreatywność – kl. VIIIB Z. Ciepiela Wtorek, 13.55 – 14.40
Zajęcia wspomagające (3h) / Zajęcia rozw. kompetencje kluczowe – kl. VI M. Rajda Wtorek, 14.00-14.45
Zajęcia wspomagające (3h) – kl. VII M. Rajda Czwartek, 14.55-15.40
Przygotowanie do egzaminu – kl. VIIIb M. Rajda Czwartek, 7.20-8.05
Zajęcia wyrównawcze –  kl. VII M. Rajda Piątek, 7.20 – 8.05
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze –  kl. II M. Zając wtorek, 12.10 – 12.55
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego – kl. VI a E. Nastałek środa, 7.20 – 8.05 (co trzy tygodnie)
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego – kl. VII a E. Nastałek środa, 7.20 – 8.05 (co trzy tygodnie)
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego – kl. VIII b E. Nastałek środa, 7.20 – 8.05 (co trzy tygodnie)
Zajęcia przygotowujące do egzaminu, kl. – VIII a E. Nastałek piątek, 7.20 – 8.05 (co dwa tygodnie)
Zajęcia przygotowujące do egzaminu, kl. VIII b E. Nastałek piątek, 7.20 – 8.05 (co dwa tygodnie)
Zajęcia wspomagające z biologii i geografii –  kl. VI Z. Ciepiela piątek, 13:55-14:40
(10h od 15.10)
Zajęcia wspomagające z języka angielskiego –  klasa V  Monika Medoń piątek 13.00 – 13.45
4h od 10.09 do 1.10.
Zajęcia wspomagające z biologii i geografii –  kl. V Z. Ciepiela poniedziałek, 13.55 – 14.40
8h od 4.10 – 29.11.
Zajęcia wspomagające z języka polskiego – kl. VIIIa E. Nastałek piątek, 7.20 – 8.05
Koło przyrodnicze – klasy V-VI Z. Ciepiela poniedziałek, 13.55 – 14.40 od  6.12.
Zajęcia rozwijające kreatywność –  kl. V N. Jasińska poniedziałek, 13.00 – 13.45
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze –  kl. I R. Jakubiak  poniedziałek, 13.00-13.45
Zajęcia rozwijające kreatywność –  kl. I R. Jakubiak poniedziałek, 12.05 -12.50
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne – kl.VI R. Jakubiak poniedziałek, 8.10 – 8.55
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne kl.VI  R. Jakubiak poniedziałek, 7.20 – 8.05
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne – kl. VII R. Jakubiak wtorek, 7.20 – 8.05
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne – kl. VIII R. Jakubiak środa, 7.20 – 8.05
SKS Klasy IV,V,VI Jakub Kędziora Wtorek, 7:00-8:00
Czwartek, 15:00 – 16:00
SKS Klasy VII, VIII a, b Jakub Kędziora Poniedziałek, 7:00-8:00
Piątek, 15:00 – 16:00

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Marcyporębie
Created by Adito.pl

Skip to content