Szkoła Podstawowa

w Marcyporębie

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

Rok szkolny 2011/2012

 

ZŁOTY ABSOLWENT

Sylwia Jucha

Klaudia Ryba

Kwarciak Michał

STYPENDIA

Stypendium naukowe Wójta Gminy Brzeźnica za wyniki w nauce

Sylwia Jucha

Klaudia Ryba

 

LAUREACI I FINALIŚCI

 

1. Ryś Marcelina w  ogólnopolskiej  olimpiadzie „OLIMPUSEK” z języka angielskiego zdobyła dyplom laureata za zajęcie 10 miejsca >>

 

I MIEJSCE

 

1. Jakub Korzeniowski w Gminnym Konkursie Recytatorskim dla Dzieci Szkolnych  >>

2. Emilia Grochal w konkursie starej fotografii: Gmina Brzeźnica i jej mieszkańcy  >>

3. Dominik Fajto w Konkursie Literackim „Król Maciuś I - przyjaciel dzieci  >>

 

II MIEJSCE

 

1. Katarzyna PamułaTurnieju tenisa  Stołowego >>

2. Anita Morek w VIII Gminnym Konkursie Recytatorskim dla Przedszkolaków  >>

3. Weronika Wójcik w XVI Gminnym Konkursie Ortograficznym >>

4. Drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej w Marcyporebie w Gminnych zawodach w piłce siatkowej >>

5. Dominik Pomietło w VIII Przeglądzie form plastycznych „W Tradycji Bożonarodzeniowej Symbole Świąt” Anioł Głoszący Dobrą Nowinę >>

6. Drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej w Marcyporebie w Gminnych zawodach w piłce ręcznej >>

7. Dominik Pomietło w IX Przeglądzie ozdób wielkanocnych „Wokół Tradycji Wielkanocnej”  >>

 

III MIEJSCE

 

1. Kacper Słania w ogólnopolskim XXXII biegu powsinogi  >>

2. Drużyna ze Szkoły Podstawowej w Marcyporębie w Turnieju Tenisa Stołowgo Chłopców  >>

3. Wiktoria Faber w Gminnym Konkursie Recytatorskim dla Dzieci Szkolnych  >>

4. Alicja Pacułt w VIII Przeglądzie form plastycznych „W Tradycji Bożonarodzeniowej Symbole Świąt” Anioł Głoszący Dobrą Nowinę >>

5. Drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej w Marcyporebie w Gminnych zawodach w piłce Koszykowej >>

 

WYRÓŻNIENIA

 

1. Klasa „0” w VIII Przeglądzie form plastycznych „W Tradycji Bożonarodzeniowej Symbole Świąt” Anioł Głoszący Dobrą Nowinę >>

2. Dąbrówka Stuglik w VIII Przeglądzie form plastycznych „W Tradycji Bożonarodzeniowej Symbole Świąt” Anioł Głoszący Dobrą Nowinę >>

3. Korzeniowski Jakub w VIII Przeglądzie form plastycznych „W Tradycji Bożonarodzeniowej Symbole Świąt” Anioł Głoszący Dobrą Nowinę >>

4. Bryniarski Marek w IX Przeglądzie ozdób wielkanocnych „Wokół Tradycji Wielkanocnej”  >>

5. Ryba Klaudia w Konkursie Literackim „Król Maciuś I - przyjaciel dzieci  >>

6. Kwarciak Michał w Konkursie Literackim „Król Maciuś I - przyjaciel dzieci  >>

 

Inne osiągnięcia

 

1. Podziękowanie za ogromny wkład podczas ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”  >>

2. Certyfikat Polskiego Towarzystwa Dyslekcji Szkoła Podstawowa realizowała w roku szkolnym 2011/2012 Program Edukacyjno - Terapełtyczny ORTOGRAFFITI    >>

3. Certyfikat  uczestnictwa w programie „5 porcji warzyw, owoców lub soku”   >>

4. Certyfikat potwierdzenia udziału szkoły w projekcie Diament w latach szkolnych 2010/2011 oraz 2011/2012 >>

5. Certyfikat potwierdzający udział szkoły w programie „Szkoła bez przemocy>>

 

Mali Mistrzowie II okres

KLASA I

Mistrz pisania

Damian Zając

Mistrz czytania

Mariusz Sekuła

Mistrz matematyki

Hubert Mularczyk

KLASA II

Mistrz ortografii

Marcelina Ryś

Mistrz czytania

Marcelina Ryś

Mistrz matematyki

Aleksandra Guguła

KLASA III

Mistrz ortografii

Weronika Wójcik

Mistrz czytania

Dominika Żmuda

Mistrz matematyki

Jakub Korzeniowski

Ranking szkolny uczniów kl. IV – VI

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

I

Weronika Faber

V

II

Klaudia Ryba

VI

III

Sylwia Jucha

VI

IV

Michał Kwarciak

VI

V

Patrycja Jabłońska

V

VI

Jakub Kowalski

V

VII

Dominik Pomietło

V

VIII

Aleksandra Mularczyk

IV

IX

Kacper Słania

IV

X

Michał Stec

V

Najlepsi uczniowie w kl. IV - VI

KL. IV

Aleksandra Mularczyk – 5,30

Michalina Nicieja – 5,10

Tomasz Wilczak – 5,00

Justyna Mrowiec – 4,90

Karina  Żmuda – 4,90

Wiktoria Faber – 4,90

Jakub Ochman – 4,90

Kacper Słnia – 4,80

Paulina Bobula – 4,80

Dawid Żmuda – 4,80

Paulina Folga – 4,78

KL. V

Weronika Faber—5,20

Patrycja Jabłońska – 5,10

Martyna Mika – 4,90

Jakub Kowalski – 4,90

Dominik Pomietło – 4,80

 

KL. VI

Klaudia Ryba – 5,56

Sylwia Jucha – 5,44

Michał Kwarciak – 5,11

Dominik Fajto – 5,00

Katarzyna Pamuła – 4,83