Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

24 czerwca zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Zgodnie z tradycją  o godz. 8.00  cała społeczność szkolna wzięła udział we mszy świętej, po której wszyscy udali się do szkoły. Po odśpiewaniu hymnu państwowego pani dyrektor powitała zgromadzonych i podsumowała 10 miesięcy nauki. Klasy ósme złożyły ślubowanie i nastąpiło przekazanie sztandaru szkoły uczniom klasy siódmej. Następnie wyróżniający się w nauce odebrali z rąk pani dyrektor i wychowawców nagrody książkowe. ZŁOCI ABSOLWENCI otrzymali pamiątkowe statuetki, a ich rodzice listy gratulacyjne.

Część artystyczną przygotowały klasy ósme i klasa siódma. Zebrani obejrzeli prezentację ukazującą sceny ze szkolnego życia uczniów opuszczających mury naszej szkoły, wysłuchali okolicznościowych wierszy i piosenek.  Żegnaliśmy nie tylko ósmoklasistów, ale też panie odchodzące na emeryturę.  Nie zabrakło wzruszeń, niejednemu łezka zakręciła się w oku. 

Absolwentom życzymy powodzenia, a wszystkim wspaniałych i bezpiecznych wakacji. Oby były one czasem odpoczynku, relaksu i radości.

zobacz zdjęcia

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Marcyporębie
Created by Adito.pl

Skip to content