TENISOWY ZAWRÓT GŁOWY

Dziewczęta z Marcyporęby drużynowymi Mistrzyniami Małopolski Zachodniej szkół podstawowych w tenisie stołowym z awansem do finału wojewódzkiego.

Najlepsi reprezentanci szkół podstawowych Małopolski Zachodniej w tenisie stołowym zmierzyli się w Finale Rejonowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej rozegranym 14 marca 2017 r. w Hali Sportowej ZS Nr 1 w Choczni.

W zawodach wzięły udział po dwie najlepsze drużyny z powiatów: wadowickiego, olkuskiego, oświęcimskiego i chrzanowskiego. Awans do finałów uzyskały dwie najlepsze ekipy turnieju.

Nasze dziewczęta zagrały w składzie Kamila Wiecheć, Anita Morek i Marcelina Grzywa. Rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie a dziewczęta z meczu na mecz prezentowały się coraz lepiej. W finale zmierzyły się z drużyną z naszego powiatu dobrze im znaną SP Chocznia rewanżując się  za finał powiatu, gdzie musiały uznać wyższość rywalek. Teraz to nasze dziewczęta cieszyły się z wygranej a rywalki musiały się pogodzić z porażką. 

Gratulujemy wielkiego sukcesu naszym dziewczętom i życzymy dalszych. Przed nimi kolejne zmagania – finał rejonowy indywidualnie a Kamila Wiecheć to mistrzyni powiatu wadowickiego.

M.Chojna

ZOBACZ GALERIĘ

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Marcyporębie
Created by Adito.pl

Skip to content