Sukces w Gminnym Międzyszkolnym Turnieju Tenisa Stołowego

W piątek 9 grudnia 2016 r., najlepsi przedstawiciele dziewcząt i chłopców reprezentowali naszą szkołę w Gminnym Międzyszkolnym Turnieju Tenisa Stołowego, który odbył się w Łączanach.  Dziewczynki w grze indywidualnej okazały się bezkonkurencyjne i zdobyły pierwsze 3 miejsca i tak: I miejsce – Anita Morek, II miejsce – Kamila Wiecheć, III miejsce – Marcelina Grzywa niestety Patrycji Jucha zabrakło trochę szczęścia mimo to i tak zajęła wysokie V miejsce. Chłopcy pozazdrościli sukcesu koleżankom i nie zawiedli zajmując odpowiednio: II miejsce – Adam Bobula, IV miejsce – Sebastian Bębenek.

To nie koniec sukcesu – w tym samym dniu rozegrano zawody drużynowe w tenisa stołowego, w których dziewczynki zajęły I miejsce w składzie: Anita Morek i Kamila Wiecheć a chłopcy II miejsce ulegając kolegom ze Sosnowic, a grali w składzie: Adam Bobula i Sebastian Bębenek.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom świetnych wyników i życzymy dalszych sukcesów reprezentując naszą szkołę (gminę) w kolejnym etapie półfinału powiatu.

                                                                                                                              Mieczysław Chojna

ZOBACZ GALERIĘ

 

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Marcyporębie
Created by Adito.pl

Skip to content