SPORTOWY SUKCES W KLASYFIKACJI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH GMINY BRZEŹNICA

Uczniowie z Marcyporęby wygrali generalną klasyfikację Igrzysk Dzieci szkół podstawowych z terenu Gminy Brzeźnica, organizowanych w ramach Małopolskiego Szkolnego Związku Sportu. Szkoła która nie ma jeszcze sali gimnastycznej zgromadziła największą liczbę punktów, biorąc udział  w cyklu  zawodów międzyszkolnych rozgrywanych przez cały rok szkolny 2017/2018.

Zarówno dziewczynki jak i chłopcy rocznik 2006 i młodsi włożyli serce i zapał w sportowej rywalizacji z rówieśnikami udowadniając, że mimo braku odpowiedniej bazy sportowej i mało liczebnych klas można osiągnąć wiele, jeżeli tylko się chce.

Rywalizacje wygraliśmy z przewaga 15 pkt. nad drugą w klasyfikacji szkołom SP Paszkówka, która w roku szkolnym 2016/2017 wyprzedziła nas o 4 pkt. i musieliśmy się zadowolić II miejscem.

Warto w tym miejscu wspomnieć że w roku szkolnym 2016/2017 nasza szkoła zajęła 7 miejsce w klasyfikacji sportowej powiatu Wadowice, wynik tegorocznej klasyfikacji poznamy na początku września 2018.

Na słowa uznania i wyróżnienia zasłużyli: Jucha Patrycja, Morek Anita, Medoń Julia, Bryniarska Magdalena, Orgal Weronika, Bojdak Natalia, Gnojek Natalia, Jucha Weronika, Bryła Dominika, Rajda Nadia, Kozik Wiktoria, Legień Julia, Zmuda Amelia, Kozik Anna,  Bębenek Sebastian, Gnojek Mateusz, Zając Kacper, Stuglik Miłosz, Orgal Dawid, Gondek Szymon, Kowalówka Kamil, Kowalówka Grzegorz, Orzechowski Filip, Kwarciak Kacper, Śliwa Szymon, Pilch Rafał.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów odnoszonych już na nowej sali gimnastycznej.

Szczegółowe wyniki sportowej klasyfikacji 2017/2018

Klasyfikacja szkół powiatu wadowickiego 2016/2017

Szczegółowe wyniki sportowej klasyfikacji 2016/2017

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Marcyporębie
Created by Adito.pl

Skip to content