I Turniej Tenisa Stołowego

Dnia 27 listopada odbył się I Turniej Tenisa Stołowego Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II. W niedzielny dzień nie było ładnej pogody, chłód i ziąb na zewnątrz za to w budynku szkoły od godziny 10 tej panowała  bardzo gorąca atmosfera.

Na sześciu stołach tenisowych, na dwóch poziomach szkoły, 53 uczestników rozegrało emocjonujące mecze tenisa stołowego w 7 kategoriach. Każdy mógł zagrać i sprawdzić swoje umiejętności. Rozgrywki były wyrównane i bardzo emocjonujące, panował duch zdrowej sportowej rywalizacji w myśl zasady fair play a wszystkim uczestnikom towarzyszyła dobra zabawa. Najwięcej radości i dobrego humoru przyniosły rozgrywki w kategorii rodzina, gdzie rodzic ze swoim dzieckiem mierzył się z inną rodziną.

Tatusiowie i mamusie pokazali swoim dzieciom jak potrafią grać w tenisa stołowego. Uczniowie przecierali oczy ze zdumienia jak ich rodzice grają na wysokim poziomie i musieli przyjąć na klatę porażkę z rodzicami swoich rówieśników.

Wszyscy zwycięzcy z poszczególnych kategorii zostali nagrodzeni medalami ufundowanymi przez Radę Rodziców i symbolicznymi dyplomami. Poniżej wyniki w poszczególnych kategoriach:

GRUPA I Szkoła Podstawowa DZIEWCZYNKI

 1. Kamila Wiecheć
 2. Anita Morek
 3. Marcelina Grzywa
 4. Patrycja Jucha

GRUPA I Szkoła Podstawowa CHŁOPCY

 1. Adam Bobula
 2. Hubert Mularczyk
 3. Kamil Żmuda
 4. Kacper Zając

GRUPA II  Gimnazjum DZIEWCZYNKI

 1. Aleksandra Mularczyk
 2. Magdalena Korus
 3. Aneta Jucha

GRUPA II  Gimnazjum CHŁOPCY

 1. Aleksander Grzywa
 2. Marek Bryniarski
 3. Kacper Słania
 4. Maciej Faber

GRUPA III Turniej Rodzin

 1. Rodzina Stuglików
 2. Rodzina Bobulów
 3. Rodzina Zająców
 4. Rodzina Medoniów

GRUPA IV Open KOBIETY

 1. Aleksandra Mularczyk
 2. Kamila Wiecheć
 3. Patrycja Jucha
 4. Anna Jucha

GRUPA IV Open MĘŻCZYŹNI

 1. Marcin Stuglik
 2. Aleksander Grzywa
 3. Mateusz Gnojek
 4. Adam Medoń

W trakcie całej imprezy przedstawiciele rodziców na stołówce szkolnej podawali napoje zimne, kawę i herbatę, można było siąść zjeść ciasto i porozmawiać. Turniej był okazją do spotkania pokoleniowego młodych z dorosłymi, wspólnie czas spędzały całe rodziny a przy okazji miłośnicy spotu porozmawiali na temat rozwoju sportu na naszym terenie.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, dzieciom, pracownikom szkoły zaangażowanych w organizację i przeprowadzenie turnieju, a bez których impreza ta nie miałaby takiego szczególnego charakteru. Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom za liczny udział i zaangażowanie.

                                                                                                        Koordynator: Mieczysław Chojna

ZOBACZ GALERIĘ

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Marcyporębie
Created by Adito.pl

Skip to content