Ciąg dalszy sukcesów tenisistów

20 marca odbył się Finał Rejonowy w Tenisie Stołowym indywidualnym dziewcząt i chłopców Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Nasi reprezentanci: Mistrzyni Powiatu Kamila Wiecheć, Marcelina Grzywa, Anita Morek oraz Adam Bobula wywalczyli awans do finału wojewódzkiego.

W kategorii dziewcząt Kamila Wiecheć zajęła II miejsce, Marcelina Grzywa zajęła V miejsce, Anita Morek VI miejsce a w kategorii chłopców Adam Bobula zajął V miejsce. Sukces jest tym większy, że wszystkie osoby, które pojechały na Finał Rejonu z naszej szkoły znalazły się na czołowych miejscach dających awans do finału wojewódzkiego, a musieli się zmierzyć z rówieśnikami z 4 powiatów: wadowickiego, oświęcimskiego, olkuskiego i chrzanowskiego. Przypomnijmy, że dziewczęta są Mistrzyniami Rejonu w Tenisie Stołowym w drużynie.

Wiele lat musieliśmy czekać na tak wielki sukces sportowy naszych uczniów ale ciężka praca,  zaangażowanie i dobra współpraca z rodzicami zaowocowała. Szczególne podziękowania kierujemy do Państwa Wiecheć i Państwa Morek za pomoc w organizacji wyjazdów na zawody.

Gratulujemy sukcesu i życzymy dalszych w finale wojewódzkim 04.04.2017 r. – drużynowo a 06.04.2017 r. – indywidualnie.